Dünyanın en uzun penisli iki adamı arasında büyük savaş!

Rekorlar kitabına dünyanın en uzun penisli ikinci adamı olarak geçen Jonah Falcon'dan olay açıklama. Falcon'a göre rakibi hileci.

Dünyanın en uzun penisli iki adamı Roberto Esquivel Cabrera ve Jonah Falcon. Jonah Falcon'un rekoru kayıtlara geçmiş durumda. Roberto Esquivel Cabrera ise dünyanın en uzun penisli adamı olma ünvanını almak için uğraşıyor.

7 1

Cabrera'nın iddiasına göre penis uzunluğu 54 santimetre. Ancak Jonah Falcon Cabrera'nın cinsel organını uzatmak için sürekli ağırlık kullandığını bunun ise iğrenç bir şey olduğunu söylüyor. Kayıtlara göre Falcon'un penis uzunluğu ise 34 santimetre. 

7 2

New York'ta yaşayan 47 yaşındaki Jonah, The Sun Online'a şunları söyledi:

"Penisi 19 inç (48 cm) değil. Doktorlar bunu kabul ettiler ve aslında sünnet edilmişse normal bir cinsel yaşantıya sahip olabilir.

7 3

Roberto,  48 santimetre olduğunu söylediği cinsel organını halka açıldıktan sonra 2015'te şöhreti buldu. Ünvanı almak için penisini gererek bir ömür geçiriyor, Bence gülünç ve çok umutsuz görünüyor, ne kadar büyük olursa olsun, bu benim 34 santimetre uzunluğunde penisim olduğu gerçeğini değiştireyecek. 

7 4