Flörtleşmek nasıl olur?

Bazı ilişkiler biter ama ne olusa olsun ümidi kesmek yerine yeni sayfa açabilirsiniz. Yeni biriyle flörtleşmenin 5 kolay yolu sizler için hazırladık.

Karşınızdaki kişiye somurtmak yerine iltifat etmeyi deneyin. Fakat bunu abartmak ve abartmamak arasındaki ince çizgiyi iyi korumalısınız. Bazen bunu yaparken karşı tarafı sıkabilirsiniz. Bu ilk adımı atmanız karşınızdaki kişiye karşı flörtü başlatmanın ilk adımı oluşturacaktır.
5 1

Flörtün devamını getirebilmek için karşıdaki kişinin numarasını alabilmek için rastgele bir bahane bulun! Herkes bu yöntemi uygularken biraz zorlanabilir. Burada önemli olan hiç beklenmedik bir anda ama karşı tarafın hayır dememesi gereken o zamanı çok iyi ayarlamalısınız.

5 2

Çılgın bakışlar! Karşınızdaki kişiyi rahatsız etmeden ara ara ona bakışlar atmalısınız. Bu karşınızdaki kişiyi süzmek değil de seninle ilgileniyorum mesajını vermenin bir başka yoludur. Unutmamalısınız ki bazen sadece gözler konuşur.

5 3

Karşınızdaki kişiden herhangi bir konu hakkında yardım isteyin.. Bu konun herhangi bir önemi yok önemli olan karşınızdaki kişiden yardım istemek flörtleşmenin bağını oluşturmaktır. Flörtleşmek istediğiniz kişi yardımınızı sevecen bir tavırla ve sizi mutlu edecek şekilde ilgiliyse oldu bu iş demektir!

5 4