Genital bölge güzelleştirme ameliyatı nedir orgazmı doruk noktasında yaşayacaksınız

Sekste orgazm için neler yapılır? Genital güzelleştirme estetiği nedir? Genital bölgede yapılan estetikler seks kalitesini artırıyor.

Daha uzun süreli, daha çabuk ve daha tatminkar bir orgazm yaşamak hiç de hayal değil. Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, orgazmın kalitesini artırmak ya da orgazm olamayan kadınlar için yapılan erojen bölge enjeksiyonu ve diğer uygulamalar hakkında bilgiler verdi. 


7 1

GENİTAL GÜZELLEŞTİRME ESTETİĞİ

Genital Güzelleştirme, tıpkı yüz bölgesi gibi, vajina bölgesinin de genç kalmayı hak ettiği düşüncesiyle geliştirilmiş bir uygulama. Bu teknikle kadınların olası tüm vajinal sorunları gideriliyor. Bunların içinde; sarkan ve formunu kaybetmiş iç ve dış dudak bölgesi, genişlemiş vajina, klitorisi kapatan Venüs tümseği, pigmentasyon sorunu, idrar kaçırma ve erojen bölge enjeksiyonu olan G-Shot uygulaması var.

7 2

EROJEN BÖLGE ENJEKSİYONU

Cinsellik daha doğrusu karşılıklı yaşanan cinsel tatmin, ilişkilerin temelini oluşturuyor ve çiftleri birbirlerine bağlıyor. Cihantimur, "Ülkemizde orgazm olamayan kadınların sayısını maalesef bilemiyoruz çünkü bu bir tabu halinde. Ancak kliniklerimize gelerek konu hakkında bilgi alan kadın hastalarımızın çoğunun orgazm konusunda sorunlar yaşadıklarını gözlemliyoruz" diyor. Kadınlar iki şekilde orgazm oluyorlar. 

7 3

Birincisi klitoris bölgesinin, ikincisi ise G noktasının (vajina girişinden 2-3 cm içeride, ön duvardaki alan) uyarılması ile. G noktasına hastanın kendi bölgesel yağından alınıp kök hücreden zenginleştirilerek yapılan yağ enjeksiyonu, bu alanın belirgin hale gelmesine ve dahası sürtünmeyle kolay, uzun ve çok daha tatminkar bir orgazmın yaşanmasına olanak sağlıyor. Bu uygulamayı doğum yapmamış kadınlar da yaptırabiliyor. Ayrıca doğumla birlikte genişlemiş vajina duvarına yapılan form kazandırma işlemi de yine hem erkeğin, hem de kadının cinsel açıdan tatmin olmasını kolaylaştırıyor.

7 4