Gigi Hadid ve Zayn Malik ayrıldı mı sosyal medyada ne paylaştılar?

Herkesin parmakla gösterdiği dünyaca ünlü yıldızlar ayrıldı! Ayrılıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdular.

Bir çok kişinin parmakla gösterdiği ünlü çiftlerden olan Zayn Malik ve Gigi Hadid ayrıldı! Haberi gören bir çok kişi hala inanamıyor. Bende onlardan bir tanesiyim üstelik. Her ne kadar dışarıdan çok mutlu ve aralarında problem görünmese bile İngiliz popçu Zayn Malik 2 yıllık ilişkisini sonlandırdı!
13 1

İngiliz popçu Zayn Malik sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile ilişkilerinin bitirdiklerini açıkladı. 

13 2

''Gigi muhteşem biri onunla eğlenceli sevgi dolu bir birliktelik yaşadık. Ona çok büyük saygı duyuyorum. O muhteşem bir kadın ve arkadaş. Çok güzel anlar geçirdik. Onunla geçirdiğimiz anlara saygı duyuyorum her zaman onu koruyacağım. '' açıklaması ile aralarındaki ilişkinin tamamen bittiğini açıkladı. 

13 3

Bu açıklamanın üzerine Gigi Hadid'de sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Gigi Hadid, ''Ayrılık açıklamaları genellikle fazla kişisel olmaz. Çünkü iki insanın birkaç yıl boyunca yaşadıklarını kelimelere dökmenin gerçekten kolay bir yolu yok. Ne ilişkide ne de hayatlarında... Z ile paylaştığım aşk, zaman ve hayat dersleri için sonsuza kadar minnettarım. Onun için her şeyin en iyisini isterim. Derin sevgi ve saygı duyduğum arkadaşımı desteklemeye devam edeceğim. Gelecekte ise, her zaman ne olması gerekiyorsa o olacak.'' açıklamasını yaptı.

13 4