Günlük burç yorumlar 12 Aralık Salı 2017

Günlük burç yorumlarında bugün Astroloji Uzmanı Hande Kazanova sizler için burçlarınızı yorumladı. Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Bugün ve yarın öğleden sonraya kadar Ay, Terazi burcunda dolaşacak. Özel hayatımız ve ilişkilerimiz gündemimizin ilk sıralarında olacak. Denge unsuru hayatımızda önem kazanıyor.

Boşaltım sistemimiz uyarılıyor. Böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Özellikle öğleden sonraları bol su tüketmek çok faydalı olacak. Öte yandan evi havalandırmak, temizlik yapmak ve cam silmek uzun süreli etki sağlayacak. Bu konularda harekete geçebiliriz.

13 1

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarda işbirlikçi yapınızla hareket edebilirsiniz. Özel konularda sevdiğiniz insana karşı sabırsız olabilirsiniz. Başka insanların yanında içinizdeki canavarı ortaya çıkarmayın. 


13 2

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kişisel planlarda, güzel etkiler altındasınız. Beraber çalıştığınız insanlarla iyi anlaşacaksınız. Ortaya çıkan bir iş sizi sinirli kılabilir, bu etkinin sizi esir almasına izin vermeyin. 

13 3

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, sanatsal işleriniz için güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Önemli işlerinizi mutlaka tamamlamanız gerekiyor. Kararsızlıklarınızı netleştirmeye özen göstermelisiniz. 

13 4