Günlük burç yorumları 14 Ocak Pazar 2018

Günlük burç yorumları 14 Ocak Pazar 2018. Astroloji Uzmanı Funda Kalavit Sağışman, iş kazalarına beklenmedik sorunlara dikkatli olun!

14:Ocak:2018 Ay yay burcunda ve yavaş yavaş kapanıyor. Yeni Ay ‘a hazırlık yapıyor. En son açısını 11:46 da Uranüs ile yaptıktan sonra boşluğa girecek ve akşam saatleri oğlak burcuna girene kadar hiçbir açı yapmayacak.

Ay’ın Uranüs ile olan olumlu açısı sabah saatleri sürpriz gelişmeleri hayatımıza getirecektir. Ay  22:43  ‘te  Oğlak burcuna geçecek ve Ay  Oğlak burcuna geçiş yapacağı bu arada boşlukta olacaktır. Ay boşluktayken hiçbir yeni atılımlar yapılamaz yada önemli kararlar verilemez. Bu durumu yarım kalan işleriniz tamamlamak adına kullanabilirsiniz.

14 1

Bugün aynı zamanda Güneş ve Uranüs tam kare yapacak ve bu hafta bu açının etkisinde olacağız. Gökyüzünde bu açı varken, otorite ile ilgili olumsuz durumlar, siyasilerin hayatların da beklenmedik gelişmeler, toplum içinde isyanlar gerçekleşebilir. Hava şartlarında da beklenmedik önemli bir soğuma görülebilir.  Bu açı aynı zaman da, elektronik cihazlarla ilgili problemlere, iş kazalarına, aksiliklere, tuhaf beklenmedik gelişimlere de yol açabilir.

Devlet ve üst kademedeki,  kişilerle aramızda  beklenmedik gerginliklere de  sebebiyet verebilir. Bu hafta karşılaşacağımız sorunlara daha sakin ve olumlu tarafıyla bakmaya çalışalım. Hayatınız tümü neşe ve ihtişamla gelsin….

14 2

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, aile büyüklerinizden destek , yada onlardan alacağınız haberlere sevineceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle görüşebilir, Yarım kalan alışveriş ve işlerinizi tamamlayabilir, şifa ve meditasyon çalışmaları yapabilir günü sakin geçirebilirsiniz .İlerinizi bir düzene sokamamış olabilirsiniz. Günü ve haftayı proje ve program yaparak geçirebilirsiniz.

14 3

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, sevdiğiniz kişi veya kişilerle bugün vakit geçirmek, sizlere çok iyi gelecek. Sabah saatleri sürpriz maddi gelişmelere sevineceksiniz. Seyahat planları yapabilir yada kısa yolculuklar gündeminizde olabilir. Bugün, kardeşler ve yakın akrabalarınızla gün genelinde ilgilenebilir, birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz.

14 4