Günlük burç yorumları 20 Ocak 2018 Cumartesi

Günlük burç yorumları 20 Ocak 2018 Cumartesi Funda Karavit Sağışman Gökyüzünde Merkür Neptün kavuşması var dikkat!

20 Ocak 2018 Cumartesi Güneş Kova burcuna geçiyor, tüm kovaların doğum günleri kutlu olsun! Toplumsal konular bu ay hepimiz için daha önemli olacaktır. Gökyüzünde ki Merkür Neptün kavuşumu ise, sezgilerimizi yaratıcılığımızı çalıştıracak, daha idealist hissetmemize neden olacaktır. Sanatsal faaliyetlere katılmak, yada icra etmek ,ortaya çıkarmak içinde olumlu bir açıdır. İletişim de sezgilerimizi kullanarak karşı tarafı, duygusal olarak etkileyebiliriz. Hayaller gerçeklerde birbirine karışmamalı aman dikkat!

Ay; sezgilerimiz, bilinçaltımız, duygusal zekamızdır. Anne , yada hayatımızda ki
önemli bir kadın figürüdür. Alışkanlıklarımızdır , nasıl sevindiğimiz , nasıl üzüldüğümüzdür. Mutlu muyuz? sorularını aradığımız yerdir. Ay bugün balık burcunda seyrediyor. Ay Balık burcunda iken; Sakin, duygusal, hassas, dalgın, empatik, saf, sezgileri güçlü ve sanatsal, idealist ve aldatılmaya yatkın hisler duygular da bizimle beraber olacaktır. Sabahın erken saatleri, Ayın Satürn ile yapacağı açı güne daha kararlı ,daha istikrarlı, başlamamıza destek verecektir. Olgun yaştaki kadınların, aile büyüklerinin de desteğini görebiliriz. Gece saatleri ise Ayın Neptün ile kavuşumu gerçekleşecek. Daha duygusal hissedeceğimiz , ilişkilerimiz açısından da romantik geçirebileceğimiz saatlerdir. Aynı zaman da ,bu saatler dualarımızın kabulü için oldukça uygun saatler, her türlü meditasyon ve şifa çalışmaları için değerlendirin.
13 1

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, Güneş ;Kova burcunda bir ay boyunca, doğum gününüz kutlu olsun. Bu ay şanslı bir ayınız, Venüs de burcunuzda ,aşk ve para hayatınızdaki renklenmeler yada olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir. Sevgili Kovalar beklediğiniz maddi destek sizi bugün sevindirebilir. Çocuklarınızın sağlık problemleri var ise düzene girecektir. işinizle ilgili güzel gelişmeler devam edecek ve bugün önemli haberlerde alabileceksiniz Önemli değişimlerden geçtiğiniz günler sevgili kovalar ve her türlü şifa çalışmaları ve meditasyon bugün size çok iyi gelecektir.

13 2
Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, bugün şanslı gününüz! Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirme fırsatı bulabileceksiniz. Beklediğiniz aşk belki de çok yakında , sevgilinizle harika bir gün geçirebilirsiniz. Yada birlikte önemli kararlar alabilirsiniz. Eğer son günlerde gizli düşmanlıklar yaşıyorsanız, bunu çok uzaklarda aramayın. Hayatınızda geride bırakmak istediğiniz kişiler olacaktır. Yakın çevre ve arkadaşlarınızın desteği sizleri sevindirecektir.
13 3
Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, yanınızda çalışanlar varsa oldukça önemli destekleri sizleri rahatlatacak. Bugün sağlığınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız. Diyete başlama zamanı gelmiştir, yada uzun zamandır alamadığınız dr randevunuzu tekrar gözden geçirin. İş temponuz yoğun, bugün kendinize veya sevdiklerinize vakit ayırabilecek ,annenizin yada yaşça büyük kadınların desteği yada faydasını görebileceksiniz.
13 4