Günlük burç yorumları 22 Ocak 2018 Pazartesi

22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burçları Funda Karavit Sağışman yorumladı. Ay bugün sabahın erken saatleri koç burcuna geçiyor. İş hayatınız yükselişte olacak...

22 Ocak 2018 Ay bugün sabahın erken saatleri koç burcuna geçiyor. Koç burcunun öncü, enerjik, mücadeleci, cesarteli,çocuk ,hareketli sabırsız ,biraz agresif ama çabuk geçen ,yanları iki gün bizimle olacaktır. Bugün Ay’ın sabah saatleri Güneşle ile olan uyumlu açısı, önemli görüşmelerimizi, toplantılarımızı yapmamız ve hızlı bir şekilde sonuç almamız adına şans ve fırsatları tanıyacaktır. Bu saatleri değerlendirmenizi tavsiye ederim. Özellikle mevki sahibi kişilerle görüşmek ve iş başvuruları yapmak için oldukça olumludur. Öğleden sonra Satürn ile yapacağı kare, işlerimizde engel çıkartabilir, olgun kişilerle özellikle yaşça büyük kadınlarla ilgili sorunlarla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Yada planladığımız işlerin beklediğimiz gibi gitmemesi canımızı sıkabilir. Akşam saatleri Venüs devreye giriyor. Keyfimiz yerine gelecek, sosyal aktivitelerimiz , kişisel bakım işlerimiz , özel ilişkilerimiz, maddi konular ve dostlarla geçireceğimiz güzel saatler, devreye giriyor. Şansınız bol olsun ,keyifli günler dilerim.

13 1

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, Bugün kendinizi iyi ifade edebileceğiniz bir gün. Önemli iş görümleri yakalayabilir uzun zamandır yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle eşle yada ortak iş yaptığınız kişilerle olumlu vakitler geçirebilir. Sosyal konularda birlikte çalışabilirsiniz. Sosyal konular ve arkadaş grupları içinde kendiniz rahat ispat edebileceksiniz. Yalnız iç dünyanızdaki endişeler ve ağır yük canınızı sıkıyor ve öğlen sonrası oldukça yoğun çalışma temposu sizi yoracak olabilir. Kardeşler ilgili konular veya birlikte geçireceğiniz vakitler, yakın çevre ve önemli anlaşmalar bugün ve akşam saatleri gündemde olacaktır.

13 2

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, bugün sağlığınızla ilgili konular olumlu gelişme gösterecek. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz kontrollerinizi yaptırma fırsatı bulacaksınız. Maddi sorunlar bugün veya öğlen sonrası can sıkıntısı olabilir fakat, daha sonra keyfiniz yerine gelecek aile büyüklerinden beklenmedik destek sizleri rahatlatacaktır. Sosyal ortam ve arkadaş çevrenizle geçireceğiniz akşam saatleri size çok iyi gelecektir. Evcil hayvanlarınız yada onların sağlık işleri de bugün sizleri meşgul edecektir. Birlikte olduğunuz kişilerle geçireceğiniz hoş vakitler, akşam saatleri keyfinizi yerine getirecektir. Artık kendinize güvenmelisiniz sevgili akrepler.

13 3

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, bugün sevdiğiniz kişiyle veya ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle yapacağınız görüşmeler, keyfinizi yerine getirecektir. Ev aile konularıyla ilgili sorunları halledeceksiniz. Kardeşler ve yakın akrabalarla ilgili olumlu gelişmeler yakalayabilir seyahat planları ve organizasyonlar yapabilirsiniz. Sağlık sorunlarıyla uzun zamandır uğraşanlar, bugün kendilerini iyi hissedecekler, olumlu gelişmeler yakalayacaklardır. öğlen ve sonrası çocuklarla ilgili sorunlar gündemde olabilir, fakat akşam saatleri özellikle uzun zamandır görmediğiniz kişilerle birlikte vakit geçirebilir yada onlardan haber alabilirsiniz.

13 4