Günlük burç yorumları 28 Aralık 2017

Günlük burç yorumları 28 Aralık Perşembe. Astroloji Uzmanı Hande Kazanova burçlarınızı yorumladı. Keyifli ortamlarda vakit geçirmek için planlar yapmalısınız.

Bugün ve yarın Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Sağlığımızda üşütme, nezle, öksürük, larenjit, salgı bezi şişmesi, boyun tutulması ve incinmeleri yaşayabiliriz. Dikkatli olalım!

Bu 2 gün boyunca doğayla bütünleşmek hoşumuza gidebilir. Ailemize ve ikili ilişkilerimize vakit ayırmak isteyebiliriz. Keyifli ortamlarda bulunmak için planlar yapabiliriz. Hobilerimizle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak ve elimizdeki parayı çoğaltmak için harekete geçebiliriz.

13 1

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda güçlü etkiler içindesiniz. Sevdiğiniz insan kendi gücünü sizin üzerinizde kullanmak isteyebilir. İlişkinizde siz de bu gücü kullanma arzusunda olabilirsiniz.

13 2

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı dönüştürücü olayların, ortaklaşa para alanlarınıza son derece etkili bir şekilde yansıdığına şahit olabilirsiniz. Bugün, bir anlamda gücünüzü bu alanlarda ortaya koyabilirsiniz.

13 3

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi işinizde etkili bir şekilde gösterebilirsiniz. Karşınıza gelecek bir projede size çok faydası dokunacak bir iş arkadaşıyla yola devam etme gibi etkileriniz yüksek olacak.

13 4