Günlük burç yorumları 30 Aralık Cumartesi 2017

Günlük burç yorumları 30 Aralık Cumartesi 2017. Astroloji Uzmanı Hande Kazanova burçlarınızı yorumladı. Yakın çevrenizle ilişikileriniz artabilir!

Bugün öğlen saat 11.30’a kadar Ay, boşlukta olacağından yılbaşı planlarımızı öğleden sonra tasarlamaya özen gösterelim. Günün ikinci yarısında hareketli, hızlı ve enerjik hissedebiliriz. Yakın çevremizle iletişimimizi artırabiliriz. Bazı planlarımız üzerimizde stres yaratabilir. Akşam saatlerinde daha rahat etkiler altında olacağız.

13 1

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanla paylaşacakçok şeyiniz var. İşlerle ilgilenmek yerine keyifli vakit geçirmek isteyeceksiniz. Dışarıdan alacağınız haberlerde yanılma payına karşı dikkatli olun.


13 2

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Alışveriş yaparken veya gezerken çok para harcamamaya özen gösterin. Kafa dalgınlıkları sizi en çok iş alanlarınızda zorlayabilir.

13 3

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarınız ve grupsal toplantılar önem kazanacak. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve kısa vadeli planlarda bulunabilirsiniz. Yersiz takıntılarınızdan uzaklaşın.

13 4