Günlük burç yorumları 5 Aralık Salı 2017

Bugün Ay, Yengeç burcunda dolaşıyor. Bu zaman diliminde sevgiliniz veya yakın arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Bugün ve yarın öğleden sonraya kadar Ay, Yengeç burcunda dolaşacak. Bu süreçte duygusallığımız ve sezgiselliğimiz artabilir. Ekonomik davranabiliriz.

Partnerimizi şımartabilir ve sevdiğimiz insanla baş başa yemek yemeyi tercih edebiliriz. Yürüyüşe çıkmak, aile ziyaretleri gerçekleştirmek ve fazla harekete ihtiyaç duyulmayan aktivitelerde bulunmak bizim için en iyisi olacak. 

13 1

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bugün dinlenmeli ve yapacaklarınız için enerji toplamalısınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insan duygusal olarak sizi kolay sinirlendirebilir. Ailenize karşı anlayışlı olmalısınız. 

13 2

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

İş ve sağlık alanlarınızda beklenmedik olaylara karşı kolay tepki verebilir ve insanlara karşı sabırsız, anlayışsız olabilirsiniz. Uzak çevrenizden önemli haberler alacaksınız.

13 3

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Paranızın hesabını yapmak ve koşullarınızı gözden geçirmek ön planda olabilir. Etrafınızdan alacağınız destek çok fazla olacak. Önemli bir para işinizi halledebilirsiniz. 

13 4