Günlük burç yorumları 8 Ekim Pazartesi 2018 hayatınızdaki denge sarsılabilir!

8 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları 2018. Ay Terazi burcunda! Hayatınızda almış olduğunuz sorumluluklar sizi yorabilir.

Ay Terazi Burcunda, kapanma fazında ve Yeni Ay'a doğru hazırlık yapıyor. Sabah saatlerinde Satürn ile yapacağı üçgen açı, karamsarlığa, itebilir, hayatımızdaki dengeyi bulmamızda zorluklar çıkarabilir. Üzerimize binen fazla yük yada aldığımız sorumluluklar yada önümüze çıkan engeller, biraz zorlayıcı olacaktır.

14 1

Ay Balzamik fazda ve Satürn den de enerji aldığı için yeni iş ve girişimlerde bulunmanızı bugün tavsiye etmiyorum. Akşam saatleri Ayın Marsla olan üçgen açısıyla daha hareketlenecek, enerjimiz yerine gelecektir. Hatta oldukça hareketli, hızlı gelişebilecek durumlar ortaya çıkabilir, işin ucunda, Mars olduğu için, biraz da gerginlik verebilir. Dolayısıyla bitirmek durumunda olduğunuz işleri bu akşam saatlerine denk getirmenizi tavsiye ederim.

14 2

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, ailenizin yada evinizin içindeki huzursuzluklar, yada üzerinizde hissettiğiniz ağır yük ilişkinize de yansıyor, dolayısıyla bu gün birlikteliklerinize daha dikkat etmeli gereksiz krizlerle olayları büyütmemelisiniz. Gün sonu maddi konularla ilgili hareketlenecektir.

14 3

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, aşk hayatınız yada, çocuklarınızla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir, bu konular gözünüzde büyüyebilir. İç dünyanızda yaşadığınız karamsarlık gün boyunca çevrenize yansıyacaktır. Gün sonu hareketli ve amaçlarınız la ilgili daha hareketli ve umut dolu olacaktır.

14 4