Günlük burç yorumları 9 Ekim Salı 2018 konuşmadan önce iki kez düşünün!

Günlük burç yorumları 9 Ekim Salı 2018. Yeni Ay Terazi burcunda ağzınızdan çıkan sözler başınıza iş açabilir! Konuşmadan önce iki kez düşünmekte fayda var!

Terazi Burcunda Yeni Ay, bu sabah 06:46 da meydana gelecek.Yeni ay, Satürn'den aldığı zorlu enerjiyle Plüton’a kare yaparak tohumları atacak. Değiştirecek, dönüştürecek, küllerinden yeniden ortaya çıkaracak.Yapılandıracak. Yeni Aylar, yenilik enerjileridir, bu evrede başlattıklarımızın meyvesini dolunaylarda almaya başlarız. Yeni Ayın yöneticisi Venüs, Retro ve üstelik zararda olduğu Akrep burcunda, Marsla mücadele ediyor. Merkür Terazide Uranüs’ ün etkisini almaya başladı, ani çıkışlar yapmaya hazırlanıyor, şok edici şeyler duyabiliriz.Ya da ağzımızdan ani öyle şeyler çıkar ki inanamayız, geçmiş, gelecek kolkola gezerken, örtbas ettiğimiz, unuttuğumuz, gizlide olan her şey ben buradayım diye bağırmaya başlayacak. Terazi bu adalet isteyecek, ilşkilerede denge isteyecek, ama dengemizi bulana kadar bütün devreler yanacak.

14 1

Maddi konuların, zorlukların krizlerin önemle üstünü vurguladığı bir Yeni Ay bu. Çok güvenme , güvendiğin dağlara kar yağmasın diyecek, hele birde ağır bir karma taşıyorsanız, elbet bedeli ödenecek. Bitmemiş aşklar, ödenmemiş borçlar, skandal ilişkiler, sırasını bekliyor. İçi kalbi, rahat olan huzurda kalsın. Köşede saklısı olan, biraz sakınsın derim ben. Venüs Mars tutkuyu arttırırken, kapılanın vay haline, cinsel olaylar yada cinayetler, istismarlar hakkını arayacak bu dönem. Kendine hakim olamayan, Plüton ile dönüşmeye hazır olsun. Sen , ben dengesi avaz, avaz bağırırken adil olan kazanacak kupayı alacak .Üşendiğimiz , sakındığımız vazgeçtiğimiz her şeyin karşımıza çıktığı tamamlanma süreci, Retro yarım kalan her şeyi bitirecek. Mücadele zamanı, düzen değişecek, aslındaçok basit, hak eden hak ettiğini bulacak.

14 2

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER 

Sevgili Akrepler, Yeni Ay, gizli saklı konularla ilgili sizleri etkileyecek. Bankalarla ilgilide sorunları olanlar yapılandırma ve yarım kalan borçları tamamlanma sürecine girecekler, gizli rahatsızlıkları olanlar veya,ihmal edilenler ortaya çıkabilir. Gizli bir aşkınız var ise skandal bir şekilde ortay dökülebilir. Veya eski aşk geri dönebilir.Kardeşlerle ilgili ani gelişen şok edici konularda gündemde olacaktır.

14 3

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR 

Sevgili Aslanlar, Yeni Ay, eğitim, seyahat, ve iletişim, ve kardeşler alanınızda gerçekleşiyor. Yeni bir haber alabilir, seyahat planları yapabilir, alım satım ticaret gibi konularla uğraşabilir, yer değiştirebilirsiniz , taşınabilirsiniz. Evinizde yada aile büyüklerinizi ilgilendiren bir yenilik, sizleri uğraştıracak, sanatla ilgilenenler kendini tanıtma fırsatı bulacak, kardeşleri olanlar onlarla ve ilgili yeni bir haber alacak yada ilişkilerini, gözden geçirme fırsatı bulacaklardır. Gizli düşmanları yada gizli aşkları var ise bu dönem ortaya çıkabilir.

14 4