İpekyol 2018 ilkbahar koleksiyonu bu bahar yeşille lacivertin uyumu konuşulacak!

İpekyol 2018 ilkbahar koleksiyonundan parçaları görücüye çıkardı. İpekyol ilkbahar koleksiyonunda bu yıl yeşil, beyaz ve lacivertin zarif uyumu hakim.

Ilıman iklimin hakimiyetindeki geçiş sezonunda doğal renklerle kusursuzca dengelenen çiçek desenleri işleme ve nakışlarla zenginleşerek sizi Ipekyol’un modern dünyasına davet ediyor. Doğanın en canlı tonlarında hayat bulan modern ve zamansız siluetler, 2018 İlkbahar koleksiyonuyla Ipekyol kadınına zarafet dolu bir şıklık vaat ediyor.

6 1

İlhamını doğadan alan Ipekyol 2018 İlkbahar koleksiyonu, modern dokunuşları ve feminen tavrının yanı sıra doğal kumaşları ve kusursuz renk kodlarıyla bir araya gelerek Ipekyol kadınına kusursuz bir seçki sunuyor. Geçiş mevsiminin habercisi trençkot ve pardösüler ise yeniden gündeme geliyor…

6 2

Siyah, beyaz ve bordo hakimiyetinin sürdüğü desenli bluz ve elbiseler, poplin, jakar dökümleri ve tüvit kumaşın hafifliğiyle zenginleşen ceketlerle eşleşiyor. Sportif görünümün çizgi detaylarla desteklendiği koleksiyonda öne çıkan ince trikolar, nakış detaylı parka ve kusursuz görünüm vaat eden pantolonlarla nokta atışı yapıyor.

6 3

Zengin desen ve dokularla hem lüks hem de spor bir görünüm katan geometrik desenli pilili etekler, elbiseler ve volan detaylı bluzlar bel hattına vurgu yapan kemer detaylarıyla modern siluetlere referans veriyor. Asimetrik bağlama detaylı etekler ve cut out triko kombinleri dantel detaylarıyla öne çıkarken, gardırobunuzun kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

6 4