Karbonatın saça yararları nelerdir 1 kaşık karbonatı saçınıza sürerseniz...

Karbonat saça faydalı mı? Kimyasal ürünleri kullanarak saç bakımı yapmak yerine 1 kaşık karbonatla saçın doğal yoldan rengini açmaya ne dersiniz?

Biz kadınlar canımız sıkılınca kendimizi bir anda kuaförde buluyoruz. İlk fırsatta değişim yapmak için saç renginden başlayarak hıncımızı saçlarımızdan çıkarıp yıpranmasına neden oluyoruz. Zamanla yıpranan saçların onarımı oldukça uzun sürmekle beraber bu süreçte dış görünümde uyum sağamayamayabilir. Elmaelma.com karbonat ile saçınızın doğal yöntemlerle açmanın püf noktalarını bir araya getirdik! İşte o yöntemler...

5 1

KARBONAT

1 çay kaşığı karbonatın içerisine bir miktar su ekleyip ekde ettiğiniz karışımı ayda 1 kere saçınıza duştan sonra saçınıza uygulayın.

5 2

LİMON

Saçlarınıza küçük ışıltılar eklemek istiyorsanız bir limonu parçalara bölün daha sonra küçük küçük böldüğünüz limonları saçlarınızın arasına sürün. Daha sonra güneşin altın bekleyerek limonun saçınızın rengini değiştirmesi için bekleyin. İşte size doğal ışıltılar!

5 3

PAPATYA

Saç açma yöntemleri arasında bilinen en yaygın yöntem papatya yöntemidir. 3 su bardağı dolu kaynar suyun içine bir tutam papatya atın ve kaynatın daha sonra soğuttuktan sonra saçınıza uygulayıp 1 gece kadar bekleyin. Saçınızın bir ton açıldığını rahatlıkla görebilirsiniz.

5 4