Kraliçe'nin gözüne girmeyi başardı Kate'i bile gölgede bırakan hamle

İngiltere Kraliyet ailesinin en yeni üyesi Meghan Markle'ın son hamlesi ülkenin gündeminde. Yorumlar Markle kraliçenin gözüne girdi şeklinde.

19 Mayıs'ta Prens Harry ile evlenecek olan Meghan Markle kraliçenin gözüne girmek için öyle bir şey yaptı ki ülkede günün konusu oldu. Daha önce bir evlilik yapan ve annesi siyahi olan Meghan Markle'ın kraliyet ailesine girmesi zor olmuştu. Ancak tüm engelleri yıkan Markle ve Prens Harry şimdi de Kraliçe Elizabeth'in gözüne girmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. 

8 1

İddialar göre tahtın çiçeği burnunda prensesi Kraliçe Elizabeth'e bağlılığını ispat etmek için vaftiz oldu. Mayıs ayında St George Şapeli'nde 33 yaşında Harry ile evlenmesi için Markle'ın Anglikan olmasına gerek yoktu. Kendi dini mezhebinde kalabilirdi. Ancak kraliyetin yeni üyesi geçmişini reddedip kraliyet ailesinin ritüellerine dahil olmayı daha doğru buldu. 

8 2

Markle'ın son günlerde bileğine taktığı bu özel yapım bileklik de bunun kanıtı oldu. Haç detayının olduğu özel tasarım bileklik İngiltere kraliyet ailesine mensup kadınları yüzyıllar yaptıkları bir geleneğin son hali. Kraliyet ailesi üyeleri yüzyıllardır hem kişisel hem de dini bağlantılarını taktıkları mücevherlerle gösteriyorlar. Markle'ın bileğine takmaya başladığı bu detay da vaftizi sonrası bağlılığın sembolu olarak yorumlandı. 

8 3

Tıpkı kayınvalidesi Prenses Diana'nın yaptığı gibi. Diana, Kraliçe'ye  ve kiliseya bağlılığını göstermek için bir gecede elmas haç takmış ve Elizabeth tarzı bir elbise giymişti. 

8 4