Monoton giden bir ilişki nasıl canlandırılır? İlişkiyi canlandırmanın yolları nelerdir?

İlişkiyi ilk gün gibi capcanlı tutmanın yolları olduğunu biliyor muydunuz? İşte monoton ilişkinizi canlandırmanın 5 yolu...

Uzun süreli birlikteliklerde zaman zaman yaşanan bir sorundur ilişkinin monotonlaşması. Zaman içinde, çiftler birbirini iyice tanıdıktan sonra bazı şeyler eski heyecanını kaybedebilir. Bu süreçte önemli olan; bunun geçici bir şey olduğunu bilmek ve ilişkinize sahip çıkmaktır. Bir ilişkiyi canlı tutmanın 5 yolunu sizler için derledik...

6 1

Fiziksel olarak dokunun

Gün içerisinde de sevgilinize dokunmayı ihmal etmeyin. Masaj yapın, koluna girin, sarılın ama mutlaka fiziksel temasta bulunun. Bu karşılıklı olarak oksitosin hormonu salgılamanızı sağlar ve ilişkinizi güçlendirir.

6 2

Etrafınızdayken ona gülümseyin

Etrafınızda dolandığı sırada göz göze mi geldiniz ona kocaman bir gülümsemeyle karşılık verin. Sizin onu gördüğünde hala heyecanlandığınızın farkına varsın ve en güzel yüzünüzü hiç unutmasın.

6 3

Özür dilemeyi bilin

İlişkilerde zaman geçtikçe ilk kavgalar ufak tartışmalar başlar. Ve sizin böyle zamanlarda nasıl davrandığınız ilişkinin geleceği için çok önemlidir. Her zaman defansif bir yaklaşım ilişkiyi zora sokar. Bu nedenle yeri geldiğinde özür dilemeyi bilmelisiniz.

6 4