Seçkin Piriler Kıvılcım Ural'a neden dava açtı? Kıvılcım Ural hapse mi girecek?

Seçkin Piriler ve Kıvılcım Ural arasındaki gerginlik magazin gündemini yaktı kavurdu. Seçkin Piriler 6 ay koruma ve uzaklaştırma kararı aldı.

Seçkin Piriler ve Kıvılcım Ural arasındaki gerginlik çekişmeden çıktı adeta savaşa döndü. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze Seçkin Piriler ile evliyken Kıvılcım Ural ile beraber sokakta sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bu görüntüler üzerine Seçkin Piriler bu ihaneti öğrenir öğrenmez iki çocuğunun babası Kaan Tangöze'ye boşanma davası açtı.

11 1

Fakat bu noktada işler bitti herkes kendi yoluna gitti derken Seçkin Piriler ve Kıvılcım Ural arasında işler bambaşka bir yolda ilerlemeye başladı. İki kadın arasındanki savaş büyüdükçe büyümeye devam etti! Seçkin Piriler'in Hakan'ı evden kovduğu gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Bunun üzerine Kaan Tangöze'nin oğlu ile beraber otele yerleştiği söylenmişti. 

11 2
Bütün bu olanlardan sonra Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler'e yönelik ''Doğurmakla ana olunmaz'' şeklinde laf attığı ve ''Bana bak eski kaşar'' şeklinde hakaret dolu mesajlar gönderdiği ortaya çıktı. Bunun üzerine Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural hakkında tedbir kararı aldırdı.
11 3

Kıvılcım Ural artık Seçkin Piriler hakkında sosyal medyadan bile gönderme yapamayacak. Kıvılcım Ural, 6 ay süre ile Seçkin Piriler hakkında tek kelime edemeyecek ve çocuklarına yaklaşamayacak....

11 4