Selin Baygüneşli kimdir yeni mesleği olay oldu!

Selin Baygüneşli kimdir? İşte Benim Stilim adlı televizyon programıyla adını duyuran Selin Baygüneşli yeni mesleği ile çok konuşuluyor!

İşte Benim Stilim adlı televizyon programıyla adını duyuran Selin Baygüneşli, geçen yıl yayınlanan yarışmada vücudundaki dövmelerle dikkat çekmişti.  Yarışmadan elendikten sonra pilotaj eğitimlerine hız verdi.Çocukluk hayali olan pilotluk mesleği için eğitimlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları'nın pilot alım süreçlerine katılıp başarılı olunca first officer olarak göreve başladı. Katıldığı yarışmada pilotluk mesleğinin en büyük hayali olduğunu söyleyen Baygüneşli arkadaşları arasında alay konusu olmuştu. 

6 1

 PİLOTAJ EĞİTİMLERİNE HIZ VERDİ

Selin Baygüneşli, yarışmada Havacılığı çok sevdiğinin en büyük hayallerinden birinin pilot olmak olduğunu söylemişti. Baygüneşli, 26 Mart 2017 tarihinde yarışmadan elendikten sonra pilotaj eğitimlerine hız verdi.

6 2

FİRST OFFİCER OLARAK GÖREVE BAŞLADI 

Çocukluk hayali olan pilotluk mesleği için eğitimlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları'nın pilot alım süreçlerine katılıp başarılı olunca first officer olarak göreve başladı.

6 3

DALGA KONUŞU OLMUŞTU

Baygüneşli yarışma programında da bu hayalinden bahsettiği sırada yarışa arkadaşları tarafından dalga konusu olmuştu.

6 4