Sıradışı anıları olsun diye 1 yaşındaki ikizlerine...

İsrailli bir çift, 1 yaşındaki ikiz bebeklerinin sıradışı anıları olması için kolları sıvadı ancak bazı ebeveynler tarafından eleştiri oklarına hedef oldular.

Fotoğrafçı Guy Vainer, Yanai ve Barak'ın çocukluğunu gösteren bir albüm hazırladığında benzersiz bir şey yapmak istediğine karar verdi. 31 yaşındaki adam, eşi Dalit'in ikizlerle hamile olduğunu öğrendiğinde hayrete düştüğünü ve kendisine ne için izin verdiğini bilmediğini söyledi.

10 1

Bir yaşındaki çocuklara dövme yaptırmak ve babalarının tıraş edilmesine yardımcı olmak gibi konsepler oluşturup Photoshop'u kullanarak ayrıntılı fotoğraflar hazırladı. Guy, oğullarının erken yaşlarına damgasını vuracak sıradışı bir dizi resim yaratmak istediğini söyledi.

10 2

Çocuk sahibi olacaklarını öğrendiğinde şok yaşadığını anlatan baba şöyle konuştu: "Bir çocuğa nasıl baş edileceğini bile bilmiyordum ve birdenbire iki tane vardı.


10 3

Tam olarak aynı ikizlere sahip olduğumuz ikizleri olduğundan, ilk dört ayda hangisinin hangisinin olduğunu söylemem zordu. İki oğlanla evde gevşek olmak bir kasırga gibiydi, beş dakika içinde ev tamamen kaos ortamına dönüyor.


10 4