Sonbahar makyajı 2018 trendleri nelerdir?

Sonbaharı yansıtan renkleri kullanarak yapacağınız makyajla trendi yakalayacaksınız! Elmaelma.com olarak sizler için sonbahar makyaj trendlerini derledik!

Temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmayı kim istemez ki! Makyaj öncesinde cildinize uygun içeriklere sahip bir maskeyle bakım yapmanız ardından cildinizi durulamanız makyajınızı kusursuz göstermenin ilk adımıdır. Temizlenmiş cilde nemlendirici bir krem sürüp kısa bir süre dinlendirin. Ne kadar genç göründüğünüze siz de şaşıracaksınız! 

8 1
Bir sonraki işlem elbette ki cilde fondöten uygulaması yapmak. Cilt renginize uygun fondötenle gerek fırça gerekse sünger yardımıyla her yere eşit bir şekilde fondöteni dağıtmalısınız. Ellerinizle sürmeyi tavsiye etmiyoruz çünkü fondötenin her yere eşit dağılması son derece önemli! Eğer yoğun bir gün sizi bekliyorsa makyajın kalıcılığını arttırmanız adına fondöteni uygulamadan önce makyaj bazı kullanabilirsiniz.
8 2

Kaşlar bir insanın yüzüne bakıldığında ilk dikkat çeken yerlerden biridir. Bu nedenle kaşlara vereceğimiz şekil çok önemlidir. Eğer kaşlarınızın seyrekliğinden şikayetçi iseniz üzülmeyin çünkü makyajla bu sorunu da halledebilirsiniz! Cildinizin yapısına göre kaş kiti veya kaş kalemi kullanmak size kalmış. Bizce ikisini de deneyin. Önemli olan kendinizi hangisiyle daha iyi hissettiğiniz! 

8 3

Kaşlar bittiğine göre yavaştan gözlere geçebilirsiniz. Adı üzerinde sonbahar makyajı uygulamalarını incelediğimiz için daha kahve, fındık kabuğu tonlarında makyaj uygulamaları yapmanızı tavsiye ediyoruz .Açık renk tonlarını göz kapağınızın iç kısımlarına, koyu renkleri ise göz kapağınıza doğru gölge yapmak için uygulayabilirsiniz. 

8 4