Stil hataları nelerdir? Yaşlı gösteren kıyafet modelleri nelerdir?

Her yıl değişen modayla beraber modaya uyum sağlamak kolay gibi görünsede aslında oldukça zordur. Stil sahibi olacağım derken yaşlı gösteren kıyafetler.

Tüvit gibi kumaşlar bir dönemin modası olsa bile sizi yaşlı gösterenler arasında yerini alıyor. Tüvin kumaşlar yerine jean kullanabilirsiniz veya farklı aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

6 1

Son zamanlarda büyük çerçeveli gözlükler her ne kadar moda olsa bile yüz şeklinizi göz önünde bulundurmadan burun ucunuza kadar takan kadınlar seksilikten yerini 10 yaş ileri atmış kadın şekline bürünmektedir. Siz siz olun gözlük takmak gibi bir zorunluluğunuz varsa modern çerçeveli gözlüklere bakmanızı öneriyoruz.

6 2
Kimsenin zevkine tabikide karışmak bize düşmez ama ne yazık ki stil sahibi olmak için yaşını 10 yaş ileri atanlar arasında gri saç modasıda yerini alıyor. 
6 3

Son zamanlarda ''oversızed'' kıyafet modelleri moda olsa bile ne yazık kı hiç bir bol hırka sizi seksi göstermemektedir. Günülük yaşamınızda dışarı çıkarken bol salaş hırkalar yerine ceket, ince yelek gibi kıyafetleri tercih etmenizi öneriyoruz. 

6 4