Ünlüler hakkındaki ilginç bilgiler nelerdir?

Eski zamanlarda internet icat edilmeden önce ünlüler hakkında insanların kendi arasında destanlaştırdıkları ilginç bilgileri sizler için derledik.

Rock dünyasının sevilen yıldızlarından Avril Lavigne'nin 2003 yılında öldüğünü ve yerini Melissa Vandella adlı bir dublörün aldığı söyletiler hala konuşuluyor.
7 1

Dünyaca ünlü yıldız Katy Perry'nin hayranları aslında Perry'nin olmadığı söylentisi yıllardır konuşulmaktadır. Katy Perry aslında...

7 2

Ünlü yıldızın aslında çocuk güzellik yarışmasının birincisi olan JonBenet Ramsey olduğu söylentisi günümüzde de hala konuşulmaktadır. Bu durumun asıl tuhaf olan kısmı iste JonBenet Ramsey 6 yaşında ölmüş olması ve ölümünün gizemi hala çözülmüş değil!

7 3
''Royals'' şarkısıyla adını tüm dünyaya duyuran Yeni Zelanda'lı şarkıcı Lorde'nin görünüşü ile yaşının doğru orantılı olmaması dillerden düşmüyor! Ünlü şarkıcı ilk albümünü 17 yaşında çıkardı.  Ünlü şarkıcının kimlikteki yaşı 7 Kasım 1996 yazmasına rağmen insanlar Lorde'nin yaşının 40'ın üstünde olduğunu iddia ediyor.
7 4