Ünlülere büyük ikramiye çıkarsa ne yaparlar? (Ünlülerden yılbaşı hediyesi tüyolar)

Ünlülere yılbaşında büyük ikramiye çıkarsa ne yaparlar dersiniz? İşte ünlü isimlerin büyük ikramiye hayalleri ve yılbaşı hediyesi önerileri....

Büyük ikramiye için sadece siz hayal kuruyorsunuz sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Ünlüler dünyasının da hem ikramiyeye hem de yeni yıla dair büyük hayalleri, güzel hediyeleri, anlamlı beklentileri var. 

İşte magazin dünyasının önde gelen ünlülerinin 'Büyük ikramiye size çıktı. Neler yapacaksınız? '2018'de mutlaka görmek istediğiniz yeni yerler nereler?', 'Yeni yıla sizce en iyi nasıl girilir?' ve 'Yılbaşında sevdiklerinize almayı en sevdiğiniz favori hediyeniz nedir?' sorularına verdikleri yanıtlar.

9 1

DEMET ŞENER

Büyük ikramiyeyle önce elbette çocuklar için bağış yaparım ama kalan kısmını nasıl kullanırım bilemiyorum. Bu yıl Küba'yı görmeyi, Kuzey Işıkları'nı izlemeyi ve Kapadokya'da balon turuna çıkmayı gerçekten çok istiyorum. Yılbaşı gecesi denince karlar altında kalan bir ev, muhteşem bir yemek masası, ışıl ışıl yanan bir şömine, çocuklarım ve tüm sevdiklerim geliyor aklıma. Yılbaşı gecesini kalabalık geçirmeyi seviyorum. Yeni yılda çocuklarıma onların seçtiği bir hediye alıyorum. Sevdiklerime ise kendi kafama göre değil de biraz daha ağızlarını arayarak, ihtiyaçlarını belirleyerek küçük bir şeyler almayı seviyorum.

9 2

AYŞE TOLGA

Büyük ikramiye bana çıkarsa savaş mağduru ülkere ve mültecilere yardım merkezleri açarım. Türkiye'de çocuk ve kadınlar için sağlık, spor ve eğitim tesisleri kurarım. Dünyanın daha iyi bir yer olması için artık şahsi zevk ve isteklerimiz bir kenara bırakıp, herkes için çalışmalıyız. Bana göre yeni yıla en iyi aile ve dostlarla birlikte girilir. O gece sevdiklerime vereceğim hediyeler de genelde el emeği olur. Kalpler eklenmiş maskot bir ayı, elimle tek tek boyadığım 'kalbinden geçen her şey gerçek olsun' yazılı kahve kupaları gibi. 

9 3

ASLI TANDOĞAN

Büyük ikramiye bana çıkarsa büyük bir kısmıyla bağış yapar kalan kısmıyla da keyfime bakarım. 2018'de görmek istediğim yer daha önce görmediğim Nemrut Dağı. Bana gizemli ve etkileyici geliyor. Yanında ailen ve sevdiklerin varsa yeni yıla nasıl girildiği çok önemli olmuyor bence. Yeni yıl hediyelerinden çok seremonisini seviyorum. Işıl ışıl yılbaşı ağacının altına küçük küçük rengarenk paketler bırakmak en sevdiğim. 

9 4