Uyku şekliniz neler anlatıyor partnerinizle ayağınız temas ediyorsa...

Uyku şekliniz neler anlatıyor? Sevgilinizle ya da partnerinizle uyuma şekliniz size ilişkiniz hakkında bazı ipuçları verebilir!

Sevdiğiniz erkekle nasıl uyuyorsunuz? Uyku şekliniz neler anlatıyor? Sevgilinizle ya da partnerinizle uyuma şeklinizin ilişkiniz hakkında bazı ipuçları verdiğini biliyor muydunuz? İşte ilişkiniz hakkında size ipucu verecek 6 uyku pozisyonu!

ARKASI DÖNÜK UYUMA

Bu pozisyonda sevgililer sırtlarını birbirine dönse bile, popolarını birbirinden uzak tutmuyorlar.Çünkü onlar için bir şekilde yine dokunma anlamı ifade ediyor bu durum. Bu pozisyonun anlamı; partnerlerin rahat olması ve güvenilir duygular hissetmesidir.

6 1

ÖZGÜRLÜĞE DÜŞKÜNLER

Sevgililerin birbirine dönük olmaması tabiki de, birbirlerine bağlı olmadığı anlamına gelmiyor. Bu pozisyon, hem yakınlık hem de ilişkideki bağımsızlığı özetliyor.

6 2

BAŞTA SARILIP,SONRA KENDİ HALİNE BIRAKMA

Bir süre birbirlerine dokunup, uyumayı tercih eden ve ardından yatakta birbirinden uzaklaşan çiftlerin bu pozisyonu, güçlü bir ilişkinin müjdesini veriyor. Bu şekilde uyuyan kişilerin ilişki temelinde samimiyet var ve her iki tarafında kendine ait bir yaşam alanı var.

6 3

KAŞIK POZİSYONU

Pek çok ilişkide en çok tercih edilen pozisyonlar arasında geliyor. Bu pozisyonun anlamı,''arkada ben varım bana güvenebilir,bana dayanabilirsin'' olarak açıklanıyor. Gitgide monotonlaşan ilişkinin göstergesi olan bu pozisyon huzurun da kalesi olarak gösteriliyor.

6 4