29 Eylül 2018 günlük burç yorumları

29 Eylül 2018 günlük burç yorumlarında bugün Ay'ın Boğa burcundaki etkisi ve öğlen saatlerinde Neptün ile yapacağı sekstil etkisi var.

Funda Karavit Sağışman

Ay Boğa Burcunda, sabah saatleri biraz duygusal krizler içinde hissettirebilir. Öğlen saatleri, Neptün ile yapacağı sekstil, hem daha sakinleştirecek, hem de bazı işlerimizin rahat ve kolay akmasını sağlayacaktır, dua niyet ve enerji çalışmaları için de değerlendirebilirsiniz. Akşam saatleri Ay’ın Plüton ile olan üçgen açısı daha güçlü ve özgüvenli hissetmemize destek olurken, önemli güçlü kişilerden destek görmemize de yardımcı olacaktır.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, maddi konular bugün ön planda olacak, ödemelerinizle ilgili kaynak bulmaya çalışabilirsiniz. Abartılı harcamalarda sakınmanızda fayda var. Sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan göreceğiniz destek keyfinizi yerine getirecektir. Akşam saatleri kendinizi daha güçlü
hissedeceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, bu ara biraz fazla yoğun geçirmiş olabilir, ikili ilişkileriniz içinde hapsolmuş hissedebilirsiniz, yapacağınız tatil planları keyfinizi yerine getirecektir. Önemli bir alım satım ya da finans konusu keyfiniz yerine getirecek, beklediğiniz güç ve kazancı sağlayacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, Ruh haliniz biraz karmaşık olabilir, arkanızdan çevrilen işlere dikkat etmelisiniz, sağlığınızla ilgili, konuları ihmal etmelisiniz. Sevdiğiniz kişiden alacağınız destek ve ufak bir seyahat planı, kendiniz daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, sosyal hayatınızdaki hareketlilik biraz maddi zorluklara yol açabilir, yeni bir ev kurma planı, yada taşınma , planları gündeme gelecektir, sağlık sorunlarına biraz dikkat etmelisiniz, sevdiğiniz kişiden göreceğiniz destek , özgüveniniz yerine getirecektir.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler bugün keyfinizi yerine getirecek. Üst konumlarla geçen önemli görüşmeniz, keyfinizi yerine getirecektir. İkili ilişkilerinize biraz daha dikkat etmelisiniz, yapacağınız ufak bir değişiklik yada bir organizasyon,
ilişkinizde değişimlere yol açacaktır.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar, kardeşleriniz yada yakın çevrenizle olan iletişimizde ki sorunlar değişecek, bugün kendinizi daha rahat hissetmenize neden olacaktır. Alım satım ve ticaret konuları , veya şehirler arası yolculuklar veya bunların planları yapılabilir.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, İkili ilişkileriniz ya da partnerinizle yaşadığınız gerginliği bitirecek, biraz daha rahatlayacaksınız. Ödemeleriniz ya da alacaklarınızla ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinden göreceğiniz destek, veya ev konularıyla ilgili yeni gelişen konular gündemde olacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, partneriniz ya da eşinizle duygusal krizler yada abartılı konular yüzünden gerginlik yaşamış olabilirsiniz fakat öğlen saatleri biraz daha rahatlayacaksınız, yapacağınız organizasyonlar, eğlenceli ortamlar keyifli bir gün geçirmenize neden olacak, hukuki konularla ilgili bir süreç devan ediyorsa olumlu haberler alacak, gün genelini rahat geçirebileceksiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar: Sevgili Yaylar, günlük işlerinizle ilgili rutinler, koşuşturmalar bugünde devam edecek, maddi konularla ilgili sıkıntılara biraz kafa yoracaksınız. Ailenizle geçireceğiniz olumlu saatler, keyfinizi yerine getirecek, veya alacağınız haberlerle biraz rahatlayacaksınız, kariyerinizle ilgili konular, hızlanacak, iş yerinizdeki değişim ve hareketliliğe ayak uydurmak durumunda kalabileceksiniz, yeni bir eğitim yada eğitimle gelen bir gelişme hayatınızda olumlu değişimlere neden olabilecek.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, hızlı gelişen seyahat planı , yada yeni bir haber keyfiniz yerine gelecek, ticaretle ilgilenen kişiler yeni bir imza atabilir, daha fazla işlerine odaklanmak durumunda kalabilir .Çocuklarınızla ilgili alacağınız olumlu haberle, rahatlatacak, gün genelini rahat ve huzurlu geçireceksiniz. Maddi sıkıntılara ve abartılı harcamalar dikkat temekte fayda var,
yapacağınız yüklü ödemeler biraz zora sokacaktır.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, hayatınız bu aralar fazla hızlı akıyor, kariyer için attığınız adımlar, ev aile konuları ya da aile büyüklerinizle ilişkileriniz gündemde olacaktır. Maddi konularla ilgili olumlu gelişme bugün keyfinizi yerine getirecektir.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, Borçlar ve ödemelerle ilgili sıkışmış hissedebilirsiniz, abartılı harcamalardan uzak durmalısınız. Kariyeriniz ya da işinizle ilgili olumlu gelişmelerle bugün biraz rahatlayacak, önemli kişilerden destek göreceksiniz. Kardeşler yakın çevrenizle geçireceğiniz vakitler
ise bugünü biraz keyifli hale getirecektir.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar