Çocuğunun plasentasını toz hale getirip yılbaşı süsü yaptı!

Jordan Harrison, oğlunun doğumu sonrasında dondurucuda sakladığı plasentasını toz haline getirip simlerle karıştırdıktan sonra yılbaşı ağacını süsledi.

Çocuğunun plasentasını toz hale getirip yılbaşı süsü yaptı!
-A A+

Son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız plasenta yeme olayına bir yenisi daha eklendi! Mynet'in haberine göre, ABD'nin Illinois eyaletinde yaşayan Jordan Harrison, oğlunun doğumu sonrasında dondurucuda sakladığı plasentasını toz haline getirip simlerle karıştırdıktan sonra yılbaşı ağacını süsledi. Ayrıca, plasentasını kapsül şeklinde tükettiğini de söyleyen Harrison, vücudunun arındığını ve regl döneminin ağrısız geçtiğini iddia ediyor.

Plesanta yemeyi ilk olarak reailty şov yıldızı Kim Kardashian ve oyuncu January Jones'tan duymuştuk. Daha sonra plesanta yeme olayı birçok anne arasında da popüler hale geldi. Bunu son deneyen annelerden biri de Jordan Harrison oldu.

Harrison, plasentasının bir kısmını toz haline getirip simlerle karıştırdı; ve yılbaşı ağacına süs olarak astı. Geri kalan tozların bir kısmıyla kapsül, bir kısmını da kakao, bal, hindistancevizi yağı ve şekerle karıştırıp tüketmek üzere hazır hale getirdi.

Doğum sonrası depresyondan korunmak amacıyla bebeğinin plasentasını günlük olarak hap şeklinde aldığını söyleyen Harrison, süt üretiminin arttığını da iddia ediyor.

Bu içeriğe yorum yapın
0 Yorum