Karın nasıl dümdüz olur? Karnı bir haftada dümdüz yapan karışım nedir?

Dümdüz bir karına sadece 1 haftada sahip olabileceğinizi söylesek ne dersiniz? İşte size hayatınızın formülü...

Karın nasıl dümdüz olur? Karnı bir haftada dümdüz yapan karışım nedir?
-A A+

Her kadının hayalidir dümdüz bir karın! Özel günler için bir kaç gün öncesinden başlarız hiç bir şey yememeye, karnımız çıkmasın diye. Peki, siz hayatınızın formülünü versek? İşte bir haftada karnınızı dümdüz yapacak olan o karışım! Bu sağlıklı karışım ile, organ sistemini tamamen temizleyebilir ve zararlı toksinlerden kurtulabilirsiniz.

MALZEMELER

1 fincan organik bir greyfurt suyunu yeni sıkılmış
1 tatlı kaşığı saf doğal bal
2 çay kaşığı elma sirkesi.

NOT:

Greyfurt suyunu portakal suyu ile değiştirebilirsiniz.

NASIL HAZIRLANIR?

Malzemeleri bir karıştırıcıda yerleştirin ve pürüzsüz ve homojen oluncaya kadar karıştırın. Karışıtırıcı yoksa elinizle kaşık yardımıyla iyice karıştırın.

NASIL TÜKETİLİR?

Bu içeceği öğle veya akşam yemeğinden önce, karın kısmında düzelme görene kadar 7 gün veya daha fazla süreyle alınız ve gerekli gördüğünüz taktirde 1-2 hafta sonra tedaviyi 7 gün boyunca tekrarlayınız.

Bir greyfurt porsiyonunda sadece 53 kalori ve yaklaşık 2 gram lif bulunur. Bir araştırma çalışması, aynı şekilde, her öğünde yarım greyfurt tüketmenin diyetlerde daha fazla kilo kaybına neden olabileceğini bulmuştur.

Elma sirkesi sindirimi kolaylaştırır, aynı şekilde yağların sistemde kalma süresini azaltır. Gıdaların uzun süre bağırsakta kalması sağlık açısından önemli değildir.

Bu içeriğe yorum yapın
0 Yorum