İlk buluşmaya nasıl hazırlanılır? İlk buluşmada nasıl davranılmalıdır?

Hoşlandığınız erkekle ilk randevunuza nasıl hazırlanmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Haberimiz tam size göre, mutlaka okumalısınız...

İlk buluşmaya nasıl hazırlanılır? İlk buluşmada nasıl davranılmalıdır?
-A A+

Hoşlandığımız bey ile çıkacağımız ilk randevu biz kadınlar için çok önemlidir. Erkekler bizim kadar heyecanlanıp stres olmazlar, ama biz kadınların karnında kelebekler uçuşmaya başlar ve randevu saatine kadar heyecandan kalp atışlarımızı takip edemeyebiliriz. Bu çok normaldir, kadınlar her zaman erkeklere göre hassas yaratıklardır. Hoşlandığınız kişi ile ilk buluşmanıza nasıl hazırlanmanız gerektiğini biliyor musunuz? Basit ama önemli bir kaç tüyo ile ilk randevunuza doğru şekilde hazırlanabilirsiniz.

Kıyafet seçimi bir kadın için en önemli detaydır, mümkün olduğunca kendi tarzınızı yansıtacak şeyler giymeye dikkat etmelisiniz, eğer kendiniz gibi olursanız emin olun daha rahat hissedeceksiniz.

Abartılı makyajlardan kaçınmaya özen gösterin, erkekler çok makyajlı kadınlardan fazla haz etmezler ne yazık ki, bir de doğal güzellik onlar için her zaman ön plandadır bunu unutmayın. Hafif ve doğal tonlarda ışıltılı bir makyaj tercih edebilirsiniz. 

Çok fazla konuşkan olmamaya dikkat edin, erkekler her zaman dinleyen kadın severler. Onları meraklı ve heyecanlı bir göz ile izleyin, anlattıklarıyla ilgilenin ve sık sık gülümseyin. Unutmayın en güzel makyaj bir kadının güzel gülümsemesidir. içten ve doğal bir gülümseme, sıcacık bir bakış karşınızdaki erkeği size doğru çekecektir.

Onunla konuşurken gözlerinin ta içine bakın, göz temasından kaçınmayın. Gözgöze anlattıklarız aklına daha çok kazınacaktır bunu unutmayın. Ve son olarak asla ısrarcı ve baskıcı olmayın, bırakın ipler onun elinde sansın. Erkekler ilk randevularda hakimiyet kurmak isterler, onları bu hazdan mahrum bırakmayın ki gözünde etkileyeciliğiniz bir kat daha fazla artsın...