LR Health&Beauty parfümleri ve fiyatları 2018 yılbaşı özel koleksiyonu

Yılbaşı hediyesi olarak sevdiğine, yakınlarına parfüm almak isteyenler için LR'ın yılbaşı parfüm koleksiyonunu ve fiyatlarını mercek altına aldık.

LR Health&Beauty parfümleri ve fiyatları 2018 yılbaşı özel koleksiyonu
-A A+

Yeni yıl için sevdiklerinize en özel hediyeyi almak istiyor ancak ne alacağınızı hala bulamayanlardan mısınız?

Bu sorunun cevabını arayanlara Alman kozmetik devi LR Health & Beauty'nin bir önerisi var.  Sevdiklerine büyüleyici ve kalıcı bir armağan vermek isteyenlere, yılbaşı coşkusunun kokuya bürünmüş hali olan Karolina Kurkova Parfüm Setini öneriyor.

Yasemin ve sümbülteber çiçeğine sahip esansı ile sıcak akorlar içeren vanilya özlü Karolina Kurkova Parfüm Seti ile sevdiklerinizi şımartarak onlara yeni yılın en özel hediyesini siz verin!

Karolina Kurkova Parfüm Seti Eau de Parfum 50 ml + Parfümlü Vücut Losyonu 200 ml'den oluşuyor. Satış fiyatı ise 154,90 TL.

LR BRUCE WILLIS PARFÜMLERİ

Yılbaşına özel Bruce Willis parfüm seti de LR'ın bir başka alternatifi. LR Health & Beauty, yeni yıla özel sınırla sayıda ürettiği Bruce Willis parfüm seti ile yılbaşını unutulmaz kılacak. Bu yıl da sevdiklerinize Hollywood yıldızlarının kokusunu hediye edin, onları özel hissettirin.

Bruce Willis Parfüm Seti Eau de Parfum 50 ml + Parfümlü Saç ve Vücut Şampuanı 100 ml'den oluşuyor. Satış fiyatı ise 144,90 TL.

SWAROVSKİ IŞILTISI PARFÜMÜNÜZDE

LR Health & Beauty’nin, gerçek Swarovski® kristalleri içeren Lightning Collection parfüm serisiyle yeni yılın en farklı ve en ışıltılı hediye alternatifi olabilir.

Ünlü Hollywood yıldızı Bruce Willis’in eşi Emma Heming-Willis tarafından sunulan, hayatın ışıltılı esanslarının yer aldığı Lightning Collection ile sevdiklerinize yeni yılın en büyülü hediyesini verin.

Lightning serisinin 3 farklı romantik parfüm kompozisyonu ile sevdiklerinizi yeni yılda da kendinize aşık edin.

Lightning Collection Essence of Marine Eau de Parfum 50 ml: 109,90 TL

Lightning Collection Essence of Amber Eau de Parfum 50 ml: 109,90 TL

Lightning Collection Essence of Rose Eau de Parfum 50 ml: 109,90 TL

Bu içeriğe yorum yapın
0 Yorum