Pötikare kıyafetler nasıl kombinlenir?

Sofrabezleri ve elbezlerinizden görmeye aşina olduğumuz bu desenler son zamanlarda sıklıkla kullanılan pötikare desenli kıyafetleri kombinlemenin püf noktaları.

Pötikare kıyafetler nasıl kombinlenir?
-A A+

Özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih edilen desenler arasında yerini aldı. Kare desenli kıyafetler yani eskiden sofrabezleri ve el bezlerinden aşina olduğumuz bu desenleri günlük yaz kış kıyafetlerimizde de sıklıkla kullanmaktayız. Peki pötikare desenli kıyafetlerin kombinasyonu nasıl olmalıdır? Sizler için bu sorunun cevabını derledik. Günümüzde hemen hemen her markanın pötikare desenli kıyafetlere yer vermektedir. Sıkılıkla tercih edilen pötikare renkleri arasında ''pembe beyaz ve kırmızı beyaz'' tercih edilmektedir.

pötikare kıyafetler

Her ne kadar pötikare denince akla gelen ilk renklerden biri ''siyah ve beyaz'' olsa da ağırlıklı olarak öteki renkleri de tercih etmenizi öneriyoruz. Son zamanlarda pötikare desenli kıyafetlerin moda olmasıyla daha çok soft ve renkli kumaşlara ağırlık vererek kendinizi daha da ön planda gösterebilirsiniz. Genellikle bol pötikare bir etek tercihleriniz arasında ise düz renklerde kazaklar veya gömlek tercihiniz doğrultusunda olmalıdır. Günlük kombinleriniz arasında kendinizi ''kırmızı lacivert veya kırmızı siyah'' renklerde bir pötikare ceket ile ön planda gösterebilirsiniz. 

pötikare

 

Bu içeriğe yorum yapın
0 Yorum