Ufak Tefek Cinayetler yayından kaldırılıyor mu RTÜK'ten şoke eden ceza

Ufak Tefek Cinayetler yayından kaldırılıyor mu? RTÜK Ufak Tefek Cinayetler'de Oya ve Serhan'ın ilişkisini uygunsuz buldu. Diziye cezayı kesti.

Ufak Tefek Cinayetler yayından kaldırılıyor mu RTÜK'ten şoke eden ceza
-A A+

Ufak Tefek Cinayetler yayından kaldırılabilir. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya ile Serhan'ın ilişkisini uygunsuz bulan RTÜK, diziye yüklü bir para cezası kesti. RTÜK'e dizide evlilik dışı ilişkilerin Türk aile yapısına aykırı olduğu yönünde şikayetlerde bulunulduğu, şikayetlerin devam etmesi halinde ise dizinin yayının durdurulabileceği konuşuluyor.

Ufak Tefek Cinayetler'in RTÜK'le yaşadığı sorun sosyal medyada tartışma konusu oldu. Serhan ile Oya'nın durumunu 'yasak aşk' olarak algılayan RTÜK'ün dizilerdeki pedofili, tecavüz, çok eşlilik, kadına şiddet temalarına karşı sessiz kalması eleştirildi.

8 Yorum
Bence çok saçma güzel bir dizi
O zaman tüm dizileri yayindan kaldirsinlar ararsaniz hepsinde ahlak anlayidiniza ters birseyler cikar adi ustunde dizi begenmiyorsan begendigin kanali izletsin olur biter bence cok basarili bir dizi
Çok saçma ceza kesilmeside saçma hemen hemen tüm dizilerde var o zaman bütün dizileri kaldırın
Yeni gelin kac esli bi dizi acaba sacmaliyosunuz herzamanki gibi
Yeni gelinde bir adamın 3-4 tane eşinin olması bizim kurallarımıza çok mu uygun veya şiddet içerikli diziler çok normalde ufak tefek cinayetler mi kötü !!