Duygu Su Gülpınar Ali Ağaoğlu'ndan ayrılınca...

Ali Ağaoğlu'ndan ayrılan Duygu Su Gülpınar ve olaylar olaylar olaylar...

Havva Köse
-A A+

Duygu Su Gülpınar deyince aklımıza ilk olarak Ali Ağaoğlu ile yaşadığı aşk geliyor. 

Bu aşk herkes tarafından acımasızca eleştirilmiş aradaki yaş farkından tutun da giyindiği her kıyafet, bindiği her lüks araç olay olmuştu.

Bir gün kendi Instagram hesabından bütün bu eleştirilere isyan etti.

“O ağır antrenmanlarda yoktunuz. Canım yanarken yoktunuz. 11 saat sadece dönüş provası yaparken yoktunuz. 39 kilo olmak için pamuk yediğimde yoktunuz. Ayak tırnaklarımı sökerken de yoktunuz. 6'ncı pilates dersimden sonraki eve gidiş yolumda da yoktunuz. Elektrik faturamı düşünürken de yoktunuz. Sakatlandığımda, düştüğümde, ağladığımda da yoktunuz.”

Bu isyandan sonra her anını sosyal medyasından paylaşıp Ağaoğlu'nun ona sunduğu lüks hayatı yaşayıp helikopterinden inip en lüks teknesinde tatil yapıp, Ağaoğlu'nun milyonluk jestleri, kırmızı gülleri gösterişli giyimi, milyonluk tektaşı ve dahası…

Bunları göstermekten de eksik kalmadı.

Bazı kesim yaş sorununu görmeksizin Ağaoğlu ile yakıştırıp bu aşkın uzun süreceğini düşünürken bazı kesimde 'para sevdalısı biri' diye hem eleştirip hem de takip edip durdu. 

Sonrası kocaman bir sessizlik…

Tak başka bir kişinin hesabından gayet samimi bir video ile karşımıza çıktı. Ağaoğlu’ndan bize göre sessiz kendisine göre gayet fırtınalı olduğunu düşündüğüm bir ayrılık yaşamış ve Bigutay Deligöz aşkı ile karşımıza çıkmıştı.

İzlenimlerime göre, bu ilişkisinde gayet uyumlu kafası rahat gayet sevgi dolu ve enerjik bir durum sezinledim. Hatta eski ilişkisinde her akşam çilingir sofralarında kulüpler de alem yaparken daha sade bir hayat tercih ettiğini görmüştüm. 

Duygu Su Gülpınar gelen moral ve tebrik mesajlarını sayfalarca paylaşırken aşk yaşadığı Bigutay Deligöz daha ağırbaşlı, oturaklı Duygu’nun enerjisine yetişemeyecek aile kavramı her şeyin önünde bir kişinin  ‘’ayrı dünyaların insanları’’ olmasına rağmen ''bu ilişki ne kadar devam eder'' diye düşünmeden de edemiyordum. 

Veeee son bomba sabah aşk mesajları paylaştığı ilişkisini muhtemelen öğle saatlerinde bitirip akşamına başka bir beyefendi ile yeni aşka yelken açmış bile…

Anladık faturalarını öderken biz yoktuk senin yanında ama insan biraz aşk acısı partner değişikliği düzen değişikliği yaşamaz mı mübarek? Hızına dolar kuru bile yetişemiyor!!! 

 Havva Köse'yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

facebook.com/havva.kose.9066

instagram.com/_havvakose_/

 twitter.com/_HavvaKose_

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
2 Yorum
bravo. adama gereken yaniti vermis.
ne lanet bi hatunmuş....