Ebru Gündeş'in sessizliği ve evlilik inadının altında yatan sebep ne?

VİP hizmeti Ebru Gündeş'e sunan kim? Reza'yı özlediği için mi yoksa bilgi almak için mi Amerika'ya gitti?

Havva Köse

Uzun süredir sessizliğe gömülen, yaşadığı sıkıntılı günleri ve sonrasını tek kelime açıklama yapmadan işine evladına adayan bir sanatçı Ebru Gündeş..

Sesiyle herkesi kendine hayran bırakan Gündeş, Reza Zarrab'ın halen eşi. Peki bu kadar fırtınalı olayların akabinde neden hala evliliğini sonladırmadığı herkesin merak ettiği soruların başında geliyor. 

Reza Zarrab; İran devletini dolandırmak, kara para aklama, bankacılık sahtekarlığı gibi suçlamalardan dolayı ABD'de tutuklanmıştı.

Tutuklu olduğu süre içinde Ebru Gündeş'e sürekli gel çağrısı yapan Reza Zarrab her seferinde red yanıtı almış.

Ebru Gündeş bu davetlere ''can güvenliğim yok asla gitmem'' diyerek Amerika'ya adım dahi atmamıştı.

Geçtiğimiz hafta Reza Zarrab bir kadınla Newyork'ta görüntülenmiş. Sosyal medya bir anda çalkalanmaya başlanmıştı.

Öncelikle bu kadın kim?

Zarrab New York’ta “tutuklu tanık” statüsüne alınmış ve ABD Federal Cezaevleri Bürosu’nun “tutuklu ekiplerinin” gözetimi altına alınmıştı.

Bir kaç gün sonra bu bayanın Ebru Gündeş’in hayranı ve sonrasında yakın arkadaşı olan Ayşegül Akgün olduğu ortaya çıktı. Burda ki asıl soru Ebru Gündeş'in Ayşegül Hanımla küs olması..

Bu fotoğraf karesinden sonra Ebru Gündeş apar topar kızını da alıp Amerika'ya uçtu. Hatta VİP hizmetle gittiği Amerika'ya bazı ünlüler ve milletvekili tarafından sert eleştiri aldı. 

Merak ettiğimiz Reza Zarrab'ı, Gündeş uzun süre ziyaret etmedi ve sonrasında VİP hizmetle koşa koşa yanına gitmesi bizi de işgillendirdi. Bu hizmeti Gündeş'e sunan kim? Reza'yı özlediği için mi yoksa bilgi almak için mi Amerika'ya gitti?

Her zaman ki gibi yine sessizliğe bürünen Gündeş bu soruları yanıtsız bıraktı şimdilik ama zaman herşeyi açığa çıkartır. Evliliğinde ki bu ısrarı aşk yada evladı olmadığı apaçık belli.

Ömür boyu hapisle yargılanmaktan bahsedilen yada çok ağır cezalara tabi tutulacak bir adam için vatan hainliği, hacizler, dedikoduları sineye çekmek için çok büyük bir nedeni olmadı.

Peki o neden ne?

 

Havva Köse'yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

facebook.com/havva.kose.9066

instagram.com/_havvakose_/

 twitter.com/_HavvaKose_

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar