İsmail Küçükkaya dayakçı kocaymış #kiminanır

Sürekli kadına şiddete yönelik sert eleştirilerde bulunan İsmail Küçükkaya'nın evliliği güya eşine şiddet uyguladığı için bitiyor.

Havva Köse

Bugünlerde en çok kadına şiddeti konuşuyoruz. Her türlü kadına şiddetin karşısında şiddetli bir duruşum var ama, fakat, lakin, her bana şiddet uygulandı diyen kadına da inanmıyorum.

Kadına şiddet bu sefer ünlü televizyoncu, gazeteci İsmail Küçükkaya ile gündemde..

Sürekli kadına şiddet olaylarını sert bir dille eleştiren televizyoncu İsmail Küçükkaya'nın eşine, ekonomik, fiziksel ve duygusal şiddet uyguladığı iddia edildi.

Aaaa demekten alamadım kendimi haberi gördüğümde ama ne yalan söyleyeyim ekranlardaki güler yüzü tatlı dili… kadına şiddete karşı tutumu, anne sevgisi, ailesine düşkünlüğü.. olan İsmail Küçükkaya'nın böyle bir şiddete başvurduğuna inanmadım inanamadım..

Biraz haberin detayını inceledim birazda araştırdım tabi..

Dün kendisini aradım onunla ilgili çıkan haberleri hatırlattım. 2 yıl önce Eda Demirci ile yaptığı evliliğinin neden çatırdadığını sordum?

İsmail Küçükkaya dediki:  Anlaşamadık... yapamadık.

Şiddet iddialarının asla ve katta yalan olduğunu da anlatan İsmail Küçükkaya anlaşamadım diyor anlaşamayınca, iki insanın bir arada kalması zaten bir anlam ifade etmiyor ama karşı taraf direniyormuş, diretiyormuş. Diretme sebebi de bana göre pek bir acımasız.

Medya da konuşulan Eda Demirci'nin mahkemeye sunduğu iddialar şöyle:

Alyans takmaması,

Çocuk yapmak istememesi,

Gittiği her davete eşini götürmemesi,

Hayranlarıyla samimi pozlar vermesi,

Ve tabiki şiddet...

Sonuç peki İsmail Küçükkaya'dan 1 milyon 200 bin lira tazminatın yanı sıra aylık 15 bin lira nafaka istemli boşanma davası açtı.

2 yıllık evlilik sonucu bu kadar büyük rakamlarla açılan davalarda aşk evliliğimi yoksa para evliliğimi diye düşünmeden edemiyor insan.

Bugün Fox Tv de yanınlanan Çalar Saat programındaki hashtag konusu pek bir imalıydı. Bana göre yaşananlara verilen cevap gibi geldi. Şuanda medyada gezen şiddet olaylarına karşı İsmail küçükkaya'nın tek cevabı bu bence!

#kiminanır

 

Havva Köse'yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

facebook.com/havva.kose.9066

instagram.com/_havvakose_/

 twitter.com/_HavvaKose_

 

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar 1 yorum