Mehmet Ali Erbil'in ahları ile duaları kapışıyor!

Dört kez nikah masasına oturmuş olmasına rağmen, neredeyse bir sevgili koleksiyonu olduğuda bilinen bir gerçek..

Havva Köse
-A A+

Mehmet Ali Erbil deyince aklıma ekranların muzip, eğlenceli bir o kadar da gafları ile meşhur sevilen bir sanatçısı geliyor.

Programları yaptığı hatalarla yayından kalkan, ama ekranda olduğu dönemde de sürekli izlenilen heyecanlı bir isim...

Dört kez nikah masasına oturmuş olmasına rağmen, neredeyse bir sevgili koleksiyonu olduğu da bilinen bir gerçek...

Evlilik ve ilişkilerindeki temel sarsıcı taşın sadakatsizlik olarak düşünüldüğü Mehmet Ali Erbil'in, aldığı ahları ve döktürdüğü göz yaşlarını bir düşünün hele...

En son olaylı ilişkisi magazin gündemini uzun süre meşgul eden Nevin Şimşek'le olandı.

Nevin Şimşek hamile kalana kadar her şey mükemmel giderken, bir anda hamile olduğunu öğrenmiş ve pamuk şekeri tadında devam eden ilişkisi kabusa dönmüştü.

Olayın şokunu, sevincini ve tuhaflığını birlikte yaşayan Şimşek, Erbil tarafından şiddetli bir tavır ve karar ile çocuğu aldırma zorunluluğuna itilmiş ama bu fikre sıcak bakmamıştı.

Sonuç olarak bir takım para mevzuları, Mehmet Ali Erbil'in abisinin devreye girmesi ile hızlı bir şekilde çocuğun aldırılması ile ilişkileri de son buldu. Evinden çıkarmadığı, yanından ayırmadığı Nevin Şimşek'i silip attı.

Bir insan sürekli yanında istediği birini sevdiği için tutar.                                        Seviyorsa nasıl bir anda silip atar?                                                                                    Sevmiyorsa niye yanında ister? 

Şöyle bir düşündüğümde kendisinin de kız evlatları var. İnsan sorumluluk hissetmez mi? Hayatına aldığı kişinin ailesini gururunu onurunu düşünmez mi?

Her şeyi medya önünde yaşıyorsanız biraz usturup rica ediyorum.Yapılan her şey örnek teşkil ediyor. 

Şunu kesinlikle altını çizerek söylemeliyim ki kendisini eleştirdiğim noktaların haricinde ilgili ve sevgili bir baba...

Şöyle bir dönüp bakıldığında maalesef yaşananlardan ders alan bir millet değiliz. Kendimizi rutin hayatımıza kaptırdığımızda sevgi, saygı, şefkat, merhamet gibi kavramlar  hep bizden uzakta...

Geçen gün bir doktor tanıdığım Erbil ailesini yakından tanıdığını Erbil'in hastaneye yattıktan üç gün sonra kensini aradığını ve gayet sağlıklı olduğunu söyledi. Ben de kızı Sezin Erbil'in sürekli dua çağrısı yapan postlarını gösterdim. Kendisi de bir anlam veremedi.

Reklam için her şeyi yapan bir cenah ile karşı karşıyayız. Umarım insani duygularımız sömürülmüyordur. Yine de geçmiş olsun dileklerimle...

 

 

Havva Köse'yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

facebook.com/havva.kose.9066

instagram.com/_havvakose_/

 twitter.com/_HavvaKose_

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
6 Yorum
En üzgün halimizi bile iki dakkikada silip atan koca yürekli insan inşallah iyileşir ekranlara dönersin ayrıca herkesin mahremiyeti kendinedir iğneyi kendimize bile saplamazken çuvaldızı nasılda saplıyoruz deilmi maleseff
Seviyesiz bir yazı.
Gündem olmaya çalışırken keşke insani yanınızla bunu yapmaya çalışsaydın.
Abim üç haftadır solunum cihazına bağlı. Haber doğru değil. Hepimiz gergin bekleyişteyiz ve dua ediyoruz. Herşey Allahtan sabırla bekliyoruz. Abimin yaptıkları ve yapmadıklarının hesabını Allah sorar. Yargılamak kimseye düşmez. İnsani olarak sevmeyen de geçmiş olsun der geçer. Sevgili kolaksiyonu yok olsa bile bu hanımlar kandırılmış falan değil. Onun kimseye kötülüğü olmaz ve olmadı. Aile olarak çok üzüldük. Prof. Dr. Yeşim Erbil
Her kimseniz, şu yazdıklarınız, hasta yatağında ölümle mücadele eden biri için söylenecek söz değil, şu yaşınıza kadar öğrenmemişsiniz, yazık!! Tanımadığınız biri için günah-sevap hesabı yapmak size mi düştü, tam bir mahalle kadını üslubu. Tebrikler!!