Sosyal medya fenomeni Merve Sanay'da snowkini akımına uydu!

Paylaşımlarıyla ve videolarıyla gündemden düşmeyen Merve Sanay'ın snowkinili paylaşımı sosyal medyada olay oldu!

Sosyal medya fenomeni Merve Sanay'da snowkini akımına uydu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sıklıkla söz ettiren Merve Sanay, bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde çilek yediği pozunu paylaşan Merve Sanay, bu kez de soğuk havada beyaz bikini giydiği fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Merve Sanay'ın bu fotoğrafı kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Sanay'ın bir takipçisi, ''fiziğin çok güzel'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, ''hangi manzaraya bakacağımı şaşırdım'' yorumunu yaptı. 

YİNE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği paylaşımlarla çok konuşulan Merve Sanay, beyaz bikinili fotoğrafıyla yine adından söz ettirmeyi başardı. Sanay'ın fotoğrafı kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Merve Sanay'ın bir takipçisi, ''fiziğin çok güzel'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, ''hangi manzaraya bakacağımı şaşırdım'' yorumunu yaptı. 

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI

Instagram hesabından bikinili fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Merve Sanay, takipçilerinden  tam not aldı. Sanay'ın paylaşımı kısa süre içerisinden çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Merve Sanay'ın kalçasındaki dövmeleri de takipçileri tarafından çok beğenildi. 

İşte o paylaşımı...

sosyal medya fenomenı merve sanay bıkınılı fotografıyl yurek hoplattı

Yorumlar