Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı söylenen Itır Esen'in ağladığı anlar objektiflere takıldı!

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen, Nişantaşı'nda bir kafede hüngür hüngür ağlarken görüntülendi.

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı söylenen Itır Esen'in ağladığı anlar objektiflere takıldı!

Geçtiğimiz yıl Şeyma Subaşı'dan tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen, Nişantaşı'nda bir kafe'de hüngür hüngür ağlarken objektiflerine takıldı. Miss Turkey'in tacı elinden alınan güzeli muhabirlerin sorularını yanıtladı. Esen, "Ailevi bir durum var" demekle yetindi. Itır Esen'in annesi Hande Esen kızını sakinleştirmeye çalıştı. 

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Snob Magazin'in haberine göre; adı Acun Ilıcalı ile adı aşk dedikodularına karışan Itır Esen önceki gün annesi ile Nişantaşı'ndaydı. Annesi ile bir kafede oturan Itır Esen uzun süre telefonda mesajlaştı. Kendisine gelen mesajları cevaplarken durmadan ağlayan Itır Esen'i annesi Hande Esen sakinleştirmeye çalıştı. O sırada gözleri dolan ve hüngür hüngür ağlayan Itır Esen, mekan çıkışı "Neden ağladınız" sorusunu, "Ailevi bir durum vardı onun için" cevabını verdi.

"ACUN'LA BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ"

'Adınız Acun Ilıcalı ile anılıyor bu konuda ne demek istersiniz?' sorusuna da yanıt veren güzel manken "Birlikte çalışıyoruz" demekle yetindi. Itır Esen, 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan YouTube projesinde sunuculuk yapıyor.

Acun'la aşk yaşayan Itır İstanbul'un göbeğinde hüngür hüngür ağladı!

Yorumlar