Berika Demir'in estetiksiz eski hali ortaya çıktı gözleri bile farklı renk!

Instagram'ın ünlü fenomen doktoru 24 yaşındaki Berika Demir'in estetiksiz eski halinin fotoğrafı ortaya çıktı göz rengi bile ona ait değil!

24 yaşındaki ünlü Instagram fenomeni Berika Demir'in estetiksiz hali ortaya çıktı! Burnu gözleriyle aslında bambaşka biri olan Berika Demir'in estetiksiz halini gören şoke oluyor. İstanbul doğumlu olan Berika Demir sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla ürün tanıtarak adından bahsettirmişti. Güzelliği ve paylaşımları ile dikkat çeken Demir aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 5. sınıf öğrencisi! Sosyal medyanın gözde isimlerinden olan Berika Demir nereli, gerçek mesleği ne, sevgilisi var mı? İşte Berika Demir'in hayatına dair merak ettiğiniz her şeyi elmaelma.com'da bulabilirsiniz! İşte Berika Demir'in estetiksiz hali! 

10 1

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımları ile sık sık adından söz ettiren Berika Demir, 2013 yılında Kartal Soğanlık'ta bulunan Burak Bora Anadolu Lisesi'nden mezun oldu ve girdiği üniversite sınavlarında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 

10 2

Eğitim hayatının devam ettiği dönemlerde Selçuk Yöntem'in sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster?'' yarışmasına katılarak adından söz ettirmeyi başardı! 

10 3

Yarışmada beşinci soruda verdiği yanlış cevapla 1000 TL ile yarışmadan ayrılan 1.66 boyundaki Berika Demir sosyal medyada Tıp okuyan birinin bu kadar az soru yanıtlamasıyla gündeme gelerek eleştirilerin hedefi olmuştu. 

10 4