Büşra Develi'nin benzetildiği Fransız oyuncu Juliette Binoche tıpkısının aynısı!

Başarılı oyuncu Büşra Develi son zamanlarda Fransız oyuncu olan Juliette Binoche ile olan benzerliği hayrete düşürüyor! Neredeyse aynılar!

Ünlüler arasındaki benzerlik çoğu zaman ağızları açıkta bırakıyor. Kimisinin gülüşü kimisinin yüz hatları yok artık dedirten cinsten! Son zamanlarda dizilerdeki başarısı ile gündemden düşmeyen Büşra Develi Fransız oyuncu Juliette Binoche ile yan yana getirildiğinde zihinleri bir hayli zorluyor.

5 1

İki ünlü arasındaki benzerlik oldukça şaşırtıcı! Yüz hatları bakışları ile neredeyse aynı olan Büşre Develi ve Juliette Binoche'in resimlerini bir araya getirdik. 

5 2

Ekranların sevilen oyuncusu olan Büşra Develi son zamanlarda eski sevgilisi olan Burak Deniz ile yaşadığı ayrılık ile çok konuşulmuştu. Ara ara yeniden barıştılar haberi her ne kadar sevindirse de aslı olmadığını iki tarafta dile getirdi.

5 3

Ancak ünlü oyuncunun şaşırtan cinste benzeri Fransa'dan çıktı. Fransız aktrist olan Juliette Binoche'ın fotoğraflarını yan yana getirdik ve benzerliklerini sizlerle paylaştık. 

5 4