Esra Ersoy'un sevgilisi kim "Bekaretimi Verdim" dediği kişi yüzünden hapse girdi!

Ciciş Esra, "Bekaretimi verdim" dediği eski sevgilisine M.Y'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 3 günlük hapis cezasına çarptırıldı.

Esra Ersoy'un sevgilisi kim  "Bekaretimi Verdim" dediği kişi yüzünden hapse girdi!

Magazin basınında adından en çok söz ettiren isimlerden olan 'Ciciş' lakabıyla bilinen Esra Ersoy, intihar haberleri sonrasında yine adından söz ettirmeyi başarmıştı. Hacı Sabancı'ya göndermiş olduğu çıplak videosuyla magazin gündemine bomba gibi düşen Ersoy, intihar etmesine neden olan sevgilisi M.Y yüzünden 3 günlük hapis cezasına çarptırıldı. Ciciş Esra Ersoy'un 'ona bekaretimi verdim' dediği sevgilisi, ünlü bir kahve markasının ve gıda zincirinin sahiplerinden olan M.Y kim? Esra Ersoy'u neden hapse attırdı? sorularının yanıtları elmaelma.com'da. İşte ciciş Esra Ersoy'un hapse girmesinin gerekçesi ve intiharı sonrası gündeme gelen M.Y'la ilgili tüm merak edilenler...

3 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI 

Magazin basınında adından en çok söz ettiren isimlerden biri olan Ciciş Esra, eski sevgilisine hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 3 gün hapis cezasına çarptırıldı. Cezasını çekmek için İstanbul Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na teslim oldu.

KARDEŞİNDEN İLK AÇIKLAMA

Konuyla ilgili Haberler.com olarak görüşünü sorduğumuz Ceyda Ersoy, ablasının cezaevine girmesiyle ilgili "Kardeşim adına çok üzgünüm.Konuyla alakalı fazla konuşmak istemiyorum" dedi.

SOSYAL MEDYADA AĞIR İFADELER KULLANMIŞTI 

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından sevgilisine yönelik sert ifadeler kullanan Ciciş Esra, daha sonra bu paylaşımlarını kaldırmıştı.

"BEKARETİMİ ONA VERDİM" DEMİŞTİ

Daha önce intihara kalkıştığı haberleriyle gündeme gelen Ciciş Esra, intiharının arkasında bekaretini verdiği 12 yıllık sevgilisi olduğunu söylemişti. Ciciş Esra, intihara kalkıştığı haberlerine ilişkin yaptığı açıklamada "12 yıllık sevgilimdi. Ben ona bekaretimi verdim. Sonra da evli olduğunu öğrendim. Boşanacağını söyledi ama boşanmak yerine geçtiğimiz sene çocuğu oldu" ifadelerini kullanmıştı.

CİCİŞ ESRA ERSOY'UN 12 YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU M.Y KİMDİR?

Esra Ersoy, geçen yıl yayınlanan bir magazin programında kendi adına yapılan haberlere ateş püskürmüştü. Bir süre sonra ise sevgilisinin sahibi olduğu bir kahve markasının programa sponsor olduğunu duyunca sosyal medyadan öfke kusmuştu. İşadamı M.Y'a "Şu an ayrılmış olsak da daha 1 yıl öncesine kadar 11 yıl kadınlık yaptım sana M Y. ...........sahibi, utanmıyor musun? Benim namusumu yerler altına almaya çalışan Beyaz TV 'Söylemezsem Olmaz' programına, '........ sundu, sunar' sponsorluğu verip o programdaki sunucuların aç karınlarını beslemeye! Derhal o sponsorluğu almanı istiyorum. Sende biraz erkeklik varsa bu dediğimi yaparsın! Benim psikolojik tedavi görmeme ve şu an hastanede yatmama sebep olan insanlara, sen nasıl sponsor olursun" demişti. 

ESRA ERSOY'UN İNTİHAR OLAYI VE M.Y İLE OLAN İLİŞKİSİ

Esra Ersoy'un intihar haberini ses sanatçısı Onur Akay duyurmuştu. Onur Akay, Ciciş Esra Ersoy'un 10 tane hap içerek intihar ettiğini ancak müdahale sonucu kurtulduğunu sağlık durumunun da iyi olduğunu söylemişti. Ancak Onur Akay'ın iddiasına göre bu Esra Ersoy'un ilk intihar girişimi değildi. Bir kaç ay önce de bir otomobilin önüne kendini atmıştı.

Onur Akay, olaya ilişkin şunları yazdı:

"Basına yansımadı ama Esra, maalesef geçtiğimiz aylarda da kendisini arabanın önüne atarak intihar teşebbüsünde bulunmuştu. Ben bu olayı bildiğim halde yazmamıştım ama şimdi bana söz verdi ve bir daha intihar teşebbüsünde bulunmayacak. 

'12 YILIMI VERDİM' DEMİŞTİ 

Onur Akay'ın anlattıklarına göre Ciciş Esra Ersoy intiharına ilişkin telefonda şunları söyledi:

“Ben çok mutsuzum Onur’cum. Beni terk etti, inanmıyorum. Dünyanın en karakterli, en vicdanlı erkeği sanıyordum. İyi ki ölmedim bugün Onur’cum. Ölsem de onun umrunda değilmişim. Hastaneye gelmedi, aramadı bile. Boşanacağım dedi ama 12 yıl geçti boşanmadı ve ben tekmeyi yedim. Ölene kadar yanımda olacağını söylemişti, inanmıştım ona. Onun için aileme bile yalan söyledim. Tanıdığın bu psikolojisi bozuk Esra, aslında bu adamın yarattığı Esra’dır. 12 senenin kanıtlarını mahkemeye sunacağım ve 12 yılımı yiyen bu adama 2 milyon dolarlık manevi tazminat davası açacağım.”

 

Kaynak: Haberler.com 

 

Yorumlar