Gamze Özçelik Selda Alkor'un kendisine yönelik eleştirilerine cevap verdi!

Geçtiğimiz günlerde tesettüre giren Gamze Özçelik, Selda Alkor'un eleştirilerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Gamze Özçelik Selda Alkor'un kendisine yönelik eleştirilerine cevap verdi!

Geçtiğimiz gün Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le  2 sayfa programına katılan usta oyuncu Selda Alkor, magazin gündemine dair değerlendirmelerde bulunmuştu. Selda Alkor, kısa bir süre önce tesettüre giren ve dernek kurup yardım faaliyetlerini artıran oyuncu Gamze Özçelik hakkında, 'Afrika'yı bırakıp, Türkiye ile ilgilensin' şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Bunun üzerine Gamze Özçelik'ten cevap gecikmedi. Ünlü oyuncu Gamze Özçelik sosyal medya hesabından yardımların, bağışların ve açılan kuyuların nasıl yapıldığını ayrıca ülke içerisindeki faliyetleri de "Toplu cevap olsun ümidiyle" başlığıyla açıkladı.

'TÜRKİYE İLE İLGİLENSİN' DEMİŞTİ

Kanal D'de yayınlanan magazin programına konuk olan Selda Alkor, Afrika'da su kuyuları açan, Suriyeli mültecileri ziyaret edip hediyeler ve yardımlar yapan oyuncu Gamze Özçelik'i hedef alan eleştirilerde bulunmuştu. Ünlü oyuncu Selda Alkor, insanlara umut olan Özçelik hakkında "Afrika'yı bırakıp Türkiye ile ilgilensin" şeklinde konuşmuştu.

 

GAMZE ÖZÇELİK CEVAP VERDİ

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, ise sosyal medya hesabından yapılan yardımların, bağışların ve açılan kuyuların nasıl yapıldığını ayrıca ülke içerisindeki faaliyetleri de "Toplu cevap olsun ümidiyle" başlığıyla açıkladı.

gamze özçelik selda alkor'un eleştirilerine cevap verdi!

Yorumlar 2 yorum