Hayat Bilgisi Kopil'in son hali şaşırttı o artık dünyayı geziyor!

Televizyon hayatının unutulmaz gençlik dizilerinden biri olan Hayat Bilgisi'nin başrol oyuncularından olan Kopil'i Serhan Arslan'ın son halini kimse tanıyamıyor

Televizyon tarihinin unutulmaz gençlik dizilerinden biri olan 'Hayat Bilgisi'nde Kopil'i canlandıran dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Serhan Arslan'dan artık eski halinden eser kalmadı! Şuan 38 yaşında olan ünlü oyuncu gerek saç modeli gerek giyimi ile artık bambaşka birine dönüştü!

9 1

Hafızalara 'Hayat Bilgisi' dizisinin eğlenceli karakterlerinden biri olan Kopil karakterine hayat veren Serhan Arslan çocukluk hayatından günümüze kadar Şehir Tiyatroları'nda sahneye çıktı. Üniversite eğitiminden sonra Londra'da oyunculuk atolyelerine yer aldı. 

9 2

İlk olarak kamera önüne 'Bizim Otel' adlı dizi ile geçen ünlü oyuncu Serhan Arslan henüz 22 yaşındayken ekranların sevilen dizisi 'Hayat Bilgisi'nde başrol oyuncu kadrosunda 'Kopil' karakterine hayat verdi. Hafızalara kazınan gençlik dizi olan 'Hayat Bilgisi' dizisindeki 'Kopil' karakteri ile Türkiye'nin gönlünü feth etmişti. 

9 3

Ancak 22 yaşında büyük işlere imza atan Serhan Arslan artık 38 yaşında ve eski halinden artık eser kalmadı. Yıllar içerisinde değişime uğrayan Serhan Arslan'ı son halini sizin için bir araya getirdik. 

9 4