İntizar Sinem Gedik ilişkisi hakkında ilk kez açıklama yaptı!

İntizar Sinem Gedik ilişkisi hakkında ilk kez açıklama yaptı! İntizar çıkan haberler hakkında ne dedi? İlk açıklama İntizar'dan geldi.

İntizar Sinem Gedik ilişkisi hakkında ilk kez açıklama yaptı!
-A A+

İntizar Sinem Gedik ilişkisi gerçek mi? İntizar Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'le arasında ne var? İntizar Sinem Gedik'le hakkında çıkan haberler hakkında ne açıklama yaptı? Yılın bomba magazini olan Mustafa Ceceli'nin eski eşi olan Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın videolarının çıkması şoke etkisi yaratmıştı. Çıkan haberler karşısında çok fazla yazılıp çizilmesine rağmen herhangi bir açıklama yapmayan İntizar, sessizliğini bozdu! Çıkan haberler üzerine Vatan'a konuşan İntizar 'Boşanma sürecinde Sinem'e destek verdim. Çünkü üzgündü ve yaralıydı.' dedi.

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'le boşanması gündemde bir dönem bomba etkisi yaratmıştı. Ceceli'nin eşinden ayrılıp başka birisiyle ara vermeden yeni bir hayata başlaması yılın bomba magazini arasında yer almıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar'ın görüntülerinin basına sızdırılması olay yaratmıştı. Çıkan haberler karşısında ilk kez açıklama yapan İntizar, ''Onlar boşanalı 1.5 yıl oldu. Boşanma sürecinde Mustafa'nın kamuoyu önünde güvenilirliği. prestiji kayboldu. Şimdi bu konular üzerinden kendini aklama çabasında. İnsanların mahremiyetine dil uzatılması ahlaksızlıktır, bel altı vurmaktır. Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Üstelik yaptığı da suç. Evin içine kamera koyuyor. Sen evin içine nasıl kamera koyarsın. Üstelik o görüntülerde yayın yasağı var. Boşanma sürecinde Sinem'e destek verdim. Çünkü üzgündü ve yaralıydı. Mustafa bu yüzden intikam almaya çalışıyor. Bir insan evladının annesinin böyle bir duruma düşürür mü? Peki benim şimdiye dek kime bir zararım dokundu? Çirkef, edepsiz, yırtık biri değilim. Tanıyanlar bilir; yalnızım garibanım. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Çok kötüyüm. İnsanlar beni korusun"