Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik kimdir İntizar ile ilişkisi hakkında ilk kez açıklama yaptı!

Sinem Gedik intizar ilişki yaşıyor mu? Sinem Gedik İntizar ile çıkan görüntüler hakkında ne dedi? Mustafa Ceceli'nin eski eşi sinem Gedik kimdir?

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik kimdir İntizar ile ilişkisi hakkında ilk kez açıklama yaptı!
-A A+

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik kimdir? Sinem Gedik İntizar ile ilişkisi var mı? sinem Gedik İntizar ile çıkan görüntüler hakkında ne dedi? Mustafa Ceceli'nin eşi Sinem Gedik, geçtiğimiz gün İntizar ile evde samimi görüntülerinin basına sızdırılması yılın bomba magazin haberleri arasında yerini almasıyla olay oldu! Eve gizlice yerleştirilen gizli kameranın aldığı samimi görüntülerin ortaya çıkması magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

CECELİ VELAYET DAVASINA GÖRÜNTÜLERİ EKLEDİ!

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin velayet davasında eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile samimi görüntülerini dosyaya eklemesi basına sızan haberlere tedbir olarak Sinem Gedik avukatı aracılığıyla yaptı. Çıkan haberler karşısında Gedik'in avukatı, 

sinem gedik açıklama

MUSTAFA CECELİ'NİN ESKİ EŞİ SİNEM GEDİK KİMDİR?

Sinem Ceceli, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini tasarım mühendisliği bölümünde tamamlanmıştır. Çok genç yaşta nikah masasına oturan Sinem Ceceli, kendisinden 7 yaş büyük olan Mustafa Ceceli ile 1 kasım 2008 tarihinde evlenmişti. İkilinin Arın Ceceli adında 6 yaşında bir oğlu vardır.