Sabriye Şengül Survivor'a katılacağını Instagram hesabından duyurdu!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan katılacak ismin eski yarışmacı Sabriye Şengül olduğu ortaya çıktı. Şengül haberi Instagram hesabından duyurdu.

Sabriye Şengül Survivor'a katılacağını Instagram hesabından duyurdu!

Acun Ilıcalı'nın Türk takımına katılacağını söylediği sürpriz isim belli oldu. Yarışmaya daha önce de Survivor'da yarışan Sabriye Şengül gidecek. Şengül, bu haberi Instagram hesabından duyurdu. Şengül, 'Survivor'a gitmem benim için de sürpriz oldu. Parkurlarda elimden gelen rekabeti göstereceğim. Maçlarım için çıkınca kampa gireceğim. Merak etmeyin, sizleri seviyorum' ifadelerini kullandı.

"TÜRK TAKIMINA SÜRPRİZ İSİM GELECEK"

Acun Ilıcalı, yayında "Zorlu bir sezondayız. Yunan takımına önemli bir takviye geliyor. Dalaka gelecek, önümüzdeki günlerde. Dünya çapında bir yarışmacı geliyor. Bizim takımımıza da sürpriz bir isim gelecek" demişti.

SABRİYE ŞENGÜL KATILACAK 

Acun'un bahsettiği bu ismin daha önce de yarışan Türk Kickboksçu Sabriye Şengül olduğu ortaya çıktı. Bu haberi Instagram hesabından duyuran Şengül, 'Survivor'a gitmem benim için de sürpriz oldu. Parkurlarda elimden gelen rekabeti göstereceğim. Maçlarım için çıkınca kampa gireceğim. Merak etmeyin, sizleri seviyorum' ifadelerini kullandı.

Acun'dan Survivor için bomba isim! Eski yarışmacı aday geri dönüyor!

 

Yorumlar