Serdar Ortaç Chloe Loughnan boşanıyor mu iddiaları yalanladı!

Aylar Sonra Eşi Serdar Ortaç'ın yanına gelen Chloe Loughnan, boşanma iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

Serdar Ortaç Chloe Loughnan boşanıyor mu iddiaları yalanladı!

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Laughnan geçtiğimiz aylarda bir kaza geçirmiş bunun üzerine Amerika'ya gitmişti. Uzun süredir ayrı kalan ikili hakkında acaba ayrılıyorlar mı? sorusu gündemde merak edilen sorulardan birini oluşturmuştu. Önceki gün Sarıyer'deki bir alışveriş merkezinde görüntülenen çiftten Chloe, haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanladı. Chloe Loughnan, "Ben artık çok sıkıldım. 7 senedir buradayım ve hep ayrılık konuşuluyor. Kısacası boşanmıyoruz" dedi. Sağlık durumu hakkında da açıklama yapan Laughnan, "Yüzde seksen iyileştim. Geldim ve eşimin yanındayım. Ben ölmek üzereydim, kocamın Amerika'ya beni ziyarete gelmediği için ona kırgın olduğum gerçek değil. Benim bütün vücudum kırıldı. Süreyya Yalçın benim çok yakın arkadaşım. Ona her zaman şükran duyacağım. Her zaman yanımdaydı" şeklinde konuştu.

"KARIM GELDİ AMA KARDEŞİM HASTANEDE"

Yaklaşık 4 saat bir mekanda yemek yiyen ünlü çift, mekan çıkışı Kanal D muhabirinin sorularını yanıtladı. Erkek kardeşinin yoğun bakımda tedavi görmesinden dolayı üzgün olan Serdar Ortaç, "Mutluyum arkadaşlar, karım sağ salim geldi. Ama benim şansızlığım kardeşim Serkan rahatsız ve hastanede. Kötü günler var ama karım iyi Allah'a şükür. Hanımım çok ucuz atlattı ve iyi şükürler olsun. Allah beni seviyor" dedi.

"BOŞANMIYORUZ"

Uzun süredir geçirdiği kaza nedeniyle Amerika'da olan ve bu süreçte Ortaç'la ayrılacakları yönünde haberlere sitem eden Chloe Loughnan,"Ben artık çok sıkıldım. 7 senedir buradayım ve hep ayrılık konuşuluyor. Kısacası boşanmıyoruz" dedi.

 BEN ÖLMEK ÜZEREYDİM"

Sağlık durumu hakkında açıklama yapan Chloe Loughnan Ortaç, durumuyla ilgili "Yüzde seksen iyileştim. Geldim ve eşimin yanındayım. Ben ölmek üzereydim, kocamın Amerika'ya beni ziyarete gelmediği için ona kırgın olduğum gerçek değil. Benim bütün vücudum kırıldı. Süreyya Yalçın benim çok yakın arkadaşım. Ona her zaman şükran duyacağım. Her zaman yanımdaydı" şeklinde konuştu.

aylar sonra Serdar'ın yanına gelen Chloe'den boşanma acıklaması!

 

Yorumlar