Tarkan öldü mü resimli mezar taşını gören şoke oluyor!

Megastar Tarkan'ın resimli mezar taşını gören şoke oluyor. Megastar Tarkan öldü mü? Tarkanın resminin basıldığı mezar taşı yapıldı.

Tarkan öldü mü resimli mezar taşını gören şoke oluyor!

Megastar Tarkan'ın sevgisini ölümsüzleştirmek için Tarkan'ın resminin basıldığı bir mezar taşı yapıldı. Antalya'da kabir yazım işi yapan Mehmet Çetin Tarkan'ın resminin basıldığı bir mezar taşı yaptı. Tarkan'ın mezar taşında resmini gören 'Tarkan öldü mü?' sorusunu soruyor. Tam anlamıyla Tarkan hayranı olan Mehmet Çetin'in hazırladığı mezar taşını gören şoke oluyor. 

TARKAN'IN RESMİ MEZAR TAŞINA BASILDI

Antalya'da yaşayan Mehmet Çetin Tarkan'a olan sevgisini ölümsüzleştirmek için Tarkan'ın resminin basıldığı bir mezar taşı hazırladı. Yoldan gelen geçenlerin dikkatini çeken Tarkan'ın resminin basıldığı mezar taşını görenler Tarkan öldü mü? sorusunu soruyor. 

Yaklaşık 12 yıldır mezar yapım işleriyle uğraşan Mehmet Çetin, iş yerinin bulunuğu yerin önüne mezar yaptırdı. Ancak tuhaf olan şeyse mezar taşının üzerinde Tarkan'ın resminin basılı olmasıydı. Dükkanın önüne teşhir amaçlı olarak Tarkan'ın resminin basılı olduğu mezar taşını görenler şoke oluyor. Reklam amaçlı kendi mezarını yaptıran Mehmet Çetin kabirin yanına da Tarkan'ın resminin basılı olduğu mezar taşı olay oldu.

'TARKAN ÖLDÜ MÜ?'

Mehmet Çetin, Megastar Tarkan'a olan sevgisini ölümsüzleştirmek için kendi kabrinin yanına Tarkan'ın resminden oluşan bir mezar taşı yaptırdığını söyledi. Görenin ilgi odağı olan kabir için Çetin, ''Mezar başı taşına adımı, telefon numaramı yazdım. İnsanlar şaşırıyor, 'öldü mü' diye soruyorlar. Numaramı görenler, neden yazıldığını merak ediyor.

tarkan öldü mü mezar taşı yapılıd

Mezarı merak eden çok oluyor. İnsanların dikkatini çekiyor. Ben de arkadaşlarıma, 'Ölürsem mezarım hazır, beni merak eden için numaram da yazıyor' diyorum. Mezar taşlarına resim de yapıyoruz. Ben de severek dinlediğim için Tarkan'ın fotoğrafının bulunduğu mezar taşı hazırladım. Bazen vatandaşlar 'Tarkan öldü mü? diye şakalaşıyor" diye konuştu.

Yorumlar