Utku Ateş kimdir Erkenci Kuş dizisine dahil oldu Can Yaman'ın pabucu dama atıldı!

Ekranların sevilen dizisi 'Erkenci Kuş' oyuncu kadrosuna yeni oyuncu katıldı. Diziye yakışıklı oyuncu Utku Ateş dahil oldu!

Yakışıklı oyuncu Utku Ateş ekranların sevilen dizisi 'Erkenci Kuş' adlı romantik komedi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Henüz yayınlanmayan heyecanla beklenen yeni bölümde Can'ın Sanem'e yüzük vermesiyle hayranlarını mest ederken dizinin dengesini değiştirecek yeni bir oyuncu transferi yapıldı! Daha önce TRT'in sevilen dizisi Egenin Hamsisi'nden Utku Ateş dahil oldu.

9 1

YAKIŞIKLI OYUNCU DENGELERİ DEĞİŞTİRMEYE GELİYOR!

Dizinin başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir'in paylaştığı diziye dahil olan genç oyuncu Utku Ateş, Erkenci Kuş ekibine dahil oldu.

9 2

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULANLAR LİSTESİNDE!

Yakışıklı oyuncu Utku Ateş'in diziye dahil olmasından sonra sosyal medyada en çok konuşulanlar listesinde yerini aldı. Yakışıklı oyuncu Utku Ateş'in dizide hangi rolde izleyicinin karşısına çıkacağı henüz belli olmasa da Can Yaman'ın yakışıklılığının pabucunu dama attıracağa benziyor!

9 3

UTKU ATEŞ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu, ortalamanın üzerinde bir boya sahiptir ve boyu 1.86’dır. Kilosu 75 olan oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Radyo Bölümü mezunudur aynı üniversiteden ikinci kez de Reklamcılık okuyarak buradan da mezun olmuştur. Oyunculuğunun yanında popüler yarışma programlarında katılımcı olarak da yer almıştır. Bu programlardan bilinenleri Wipe Out ve Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmalardır.

9 4