Yeşim Salkım'dan Gülben Ergen'e olay laf göndermesi 'benim dengemi bozmayın!'

Yeşim Salkım Gülben Ergen'e sosyal medya hesabından 'Benim dengemi bozmayın' göndermesi ortalığı karıştıracağa benziyor!

Yeşim Salkım'dan Gülben Ergen'e olay laf göndermesi 'benim dengemi bozmayın!'

Gülben ergen ile uzun senelerdir süren ve gerek sosyal medyadan gerekse canlı yayın programlarından birbirlerine göndermeleri süregeliyor. Son olarak Yeşim Salkım sosyal medya hesabından Gülben Ergen'i hedef alan bir ''Benim dengemi bozmayın'' diyerek gönderme yaparak paylaşımda bulundu. 

''Hayatımın özeti kimsenin karalamasına izin vermicem önce allah sonra yıllardır hiç kimsedeğişmeyen ve geçmişi tertemiz bir kadın olarak ne ailemi ne çocuklarımın ne de beni seven insanların güvenini sarsmadım sarsmadan yoluma devam edeceğim...

Bu güne kadar sadece çocukları ve ailesi için mücadele veren bir kadın olarak arkama hiç kimseyi almadan yaşadım sözüm senettir hiç bir gün hayatımda kara bir sayfam olmadı olamaz da şimdi burdan herkese açık çek varsa önüme getirin ama önce o elinizi vicdanınıza koyun fesinizi önünüze ben bu insanların konuştuğu dili bilmiyorum ben tam kendime göre ben tam dünyaya göre... Peki sizin adınız ne? Benim dengemi bozmayın... Allah Kerim Allah er ya da geç adaletini gösterir o güne kadar hep tek başına hep dimdik çok şükür. Allah ilah etsin allah affetsin.'' dedi.

yeşim salkımdan gülben ergene sosyal medyadan gönderme

Yorumlar